Son Dakika Haberleri: 10 Yıllık Amatör Balıkçı, Oltayla 1,5 Metrelik Yılan Balığı Yakaladı

10 Yıllık Amatör Balıkçı, Oltayla 1,5 Metrelik Yılan Balığı Yakaladı

4 ay önce

Çanakkale'de Ali Tunca isimli genç, oltayla 1,5 metre boyunda yılan balığı yakaladı. Yılan balığını görünce şaşıran Tunca, "Hayatımda ilk defa bu büyüklükte bir yılan balığı yakaladım" dedi.

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Behramkale köyünde, Kadırga koyunda denize olta atan Ali Tunca'nın oltasına 1,5 metre boyunda ve 5 kilo ağırlığında bir yılan balığı takıldı.

"HAYATIMDA İLK DEFA BU KADAR BÜYÜĞÜNÜ YAKALADIM"

Yılan balığını görünce şaşıran Ali Tunca, "Ben 10 yıldır hobi olarak olta balıkçılığı yapıyorum. Hayatımda ilk defa bu büyüklükte bir yılan balığı yakaladım. Oltama balık takılınca büyük olduğunu anladım. Bu balığı kıyıya çekmek için yarım saat uğraştım. Bu tür balıklar bu bölgede bol, ama bu büyüklükte daha önce çıktığını duymadım. Balığın boyu 1,5 metre. Kilosu da 5 kilo civarında" dedi.

"BU BALIĞI YEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM"

Yakaladığı balığı yemeyi düşündüğünü ifade eden Tunca, "Bu balığı yemeyi düşünüyorum. Bu balık lezzetlidir. Biraz büyük olduğu için arkadaşlarımla ya da konu komşuyla yiyeceğiz" dedi.

Amatör balıkçı oltasını çekince neye uğradığını şaşırdı;
Kışladaki Gıda Zehirlenmesiyle İlgili Çarpıcı İfadeler: 11 Ayda 15 Kilo Kaybettim Suriyeliler, Bursa'da 400'ü Aşkın Fabrika Kurdu

Bomba İddia: İşinden Olan Sabri, Eşinden de Oldu