Son Dakika Haberleri: Sarıyer'de yabani domuz sürüsü şehre indi

Sarıyer'de yabani domuz sürüsü şehre indi

2 ay önce

İstanbul'da, kendi habitatında yemek bulamayan domuz sürüsü şehre indi. Domuzlar, bir restoranın yemek artıklarını döktüğü alanda karnını doyururken görüntülendi.

Sarıyer'de ormanlık alanda yiyecek bulamayan yaban domuz sürüsü gece caddeye indi. Aralarında yavruların da bulunduğu yaban domuzları yeşillik alanda yiyecek bulamayınca caddeye kadar indi. Yoldan geçen bir vatandaş tarafından görüntülenen domuz sürüsünün bir restoranın yemek artıklarını döktüğü alanda yemek yediği görüldü.

CEP TELEFONU İLE GÖRÜNTÜLENDİ

Yeşillik alanda yiyecek bulamayarak çareyi caddeye inmekte bulan yabani domuz sürüsü bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi. Aralarında yavruların da bulunduğu sürü burada yemek yedikten sonra tekrar ormana döndüğü görülüyor.

Sarıyer'de yabani domuz sürüsü şehre indi
Haber Yayın Tarihi: 19.10.2019 09:16 Kaynak: İHAAracına binen genç kızı ormana götürüp tecavüz eden taksiciye 27 yıl hapis
Türkiye'ye dönüş hazırlığı yapan Cem Uzan'dan yeni iddia: En gizli FETÖ'cü Ahmet Necdet Sezer'dir Kuruluş Osman'da Burak Özçivit'in kuşağında cep telefonu unutulması sosyal medyaya damga vurdu