Papa Francis, karantinaya alınan Roma'ya giderek koronavirüs salgını için dua etti - Son Dakika

Papa Francis, karantinaya alınan Roma'ya giderek koronavirüs salgını için dua etti

Daha önce koronavirüse yakalandığı söylentileri çıkan Papa Francis, koronavirüs salgını sebebiyle karantina altına alınan Roma'ya gitti. Papa, Katolik Hristiyanlar için değerli olan iki yeri gezerek salgın için dua etti.

Geçtiğimiz haftalarda kendisinin de ölümcül virüse yakalandığı konuşulan Papa Francis, Vatikan'dan ayrılarak koronavirüs (Covid-19) salgını sebebiyle boş olan Roma sokaklarını gezdi. Bu sırada özellikle Katolik Hristiyanlar için önemli olan St. Mary Major Bazilikası ile Corso'daki San Marcello Kilisesi'ne gitti.

PAPA, KORONAVİRÜS SALGINI İÇİN DUA ETTİ

Vatikan resmi medya sitesinde yer alan habere göre Papa Francis koronavirüs salgınına karşı dua etmek için Vatikan'dan ayrıldı. Karantina sebebiyle boş olan Roma caddelerinde yürüyerek Katolik Hristiyanlar için önemli iki haç yeri olan St. Mary Major Bazilikası ile Corso'daki San Marcello Kilisesi'ne gitti. Papa, burada salgın için dua ettikten sonra gezisini bitirdi.


Son Dakika

Sosyal medya kararnamesini imzalayan Trump, hem Twitter'a hem basına laf attı ABD'li hakim, tecavüze uğrayan kadına sorduğu soru sonrası görevden alındı 20 cariyesiyle lüks otele kapanan Kral yaptığıyla tartışma yarattı Öfkeli baba, Müslümanlıktan Hristiyanlığa geçen kızını diri diri yakmak istedi Üzüm bağının altından çıkan 1700 yıllık tarihi eser görenleri büyüledi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ayasofya mesajı Yunan basınında ses getirdi Gerginliğin arttığı Himalayalar sınırına Çin ve Hindistan binlerce asker gönderdi Cilt bakım losyonlarındaki tehlike! Korkunç kareleri hemşire paylaştı 1.700 akıl hastasının yanlışlıkla taburcu edildiği Galler'de, yetkililer şaşkın Kan donduran olay! 11 yaşındaki oğlunu öldürüp hiçbir şey olmamış gibi kayıp ilanı verdi Salgın dönemindeki en ilginç olay! Cenazesinden bir ay sonra evine döndü ABD'li perakende şirketi Tuesday Morning, koronavirüs nedeniyle iflas erteleme başvurusu yaptı ABD'de sular durulmuyor! Dün başlayan protestolar, yağmalamayla devam ediyor Nissan, Barselona'daki fabrikasını kapatıyor TikTok'a yüklenen video sayesinde 2 senedir kayıp olan babasını buldu