Perşembe'de sahiller temizleniyor - Son Dakika

Perşembe'de sahiller temizleniyor

15.11.2019 13:49
Perşembe'de sahiller temizleniyor, System.String[]

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler'in Perşembe ilçesi ziyaretinde deniz kıyılarının temizliği konusunda verdiği talimat, ekipler tarafından zaman geçirilmeden yerine getirildi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler'in Perşembe ilçesi ziyaretinde deniz kıyılarının temizliği konusunda verdiği talimat, ekipler tarafından zaman geçirilmeden yerine getirildi.

Ordu'nun çehresini değiştirecek projeleri yerinde görmek ve yeni yapılacak çalışmaları istişare etmek için 19 ilçeyi tek tek ziyaret eden Başkan Güler, geçtiğimiz gün bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak amacıyla adeta Perşembe ilçesine çıkarma yaptı. İncelemeler sonucunda Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler'in deniz kıyılarının temizliğinin yapılması yönünde verdiği talimat, ekipler tarafından zaman kaybetmeksizin hayata geçirildi.

Sahiller standartlara uygun hale getirildi

Karadeniz Bölgesi'nin en güzel sahillerinin yer aldığı Perşembe'de incelemelerde bulunan Başkan Güler, sel, yağış ve rüzgara bağlı nedenlerle kirlenen sahillerin temizliğinin zaman kaybetmeksizin yapılması talimatı üzerine harekete geçen ekipler, deniz kıyılarında titiz bir çalışma başlatarak sahilleri standartlara uygun hale getirdi.

"Perşembe turizmin gözde ilçesi"

Perşembe'nin bulunduğu konum itibariyle turizmin gözde ilçesi olduğunu dile getiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, "Yaptığımız ziyaret ve incelemeler esnasında gördüğümüz tablo neticesinde ekiplerimize talimat verdik. Sahillerde A'dan Z'ye her türlü bakım yapılacak. Buralar sadece 3 ay değil 12 ay insanların ziyaret ettiği yerler olacak. Ekiplerimiz buraların temizliği için belli aralıklarla çalışma yapacaklar" şeklinde konuştu. - ORDU

Perşembe'de sahiller temizleniyor
Perşembe'de sahiller temizleniyor

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Perşembe'de sahiller temizleniyor - Son Dakika


Son Dakika

Rusya'ya domates ihracatında kota 250 bin tona yükseltildi Meteoroloji'den 11 kentimize kar yağışı uyarısı! Çığ tehlikesine dikkat Çin'den 28 ABD'li üst düzey yetkiliye yaptırım kararı! İçlerinde Mike Pompeo'nun da adı var Son Dakika: Türkiye'de 20 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 159 kişi vefat etti, 6 bin 435 yeni vaka tespit edildi Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Son dakika: Türkiye'nin 2019 yılı vergi rekortmenleri belli oldu Biden'dan 17 kritik karar! Aralarında Müslüman ülkelere yönelik seyahat yasağının kaldırılması da var 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş