PERYÖN'de Onur Ödülleri - Son Dakika
Güncel

PERYÖN'de Onur Ödülleri

PERYÖN\'de Onur Ödülleri

Özber Çetin'in konuşması ile törenin açılışı gerçekleşti.

20.02.2013 16:51
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

PERYÖN TRAKYA ŞUBESİ 2012 ONUR ÖDÜLLERİ TÖRENİ ve FAALİYET RAPORU

PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Trakya Şubesi 2012 yılının başında bir kongre ile 7. Dönem Yönetim Kurulu kontrolünde faaliyetlerine başlamıştı.

Özber ÇETİN'in Konuşması ile Törenin Açılışı Gerçekleşti

19 Şubat 2012 tarihinde PERYÖN Trakya konferans salonunda saat 19:00'da gerçekleşen etkinlik Başkan Özber ÇETİN'İN açılış konuşmaları ile başladı. Özber ÇETİN konuşmasında, ödül törenin İnsan Kaynakları mesleğinin bilinirlik ve önemini arttırmak, genç meslektaşları onure etmek, yapılan çalışmaları destekleyici ve tetikleyici olmak ve bölge insan kaynakları anlamında PERYÖN'ün öncülüğünü arttırarak bilirkişilik, danışmanlık gibi konularda gelişimini sağlamak olduğunu belirtti.

2012 Faaliyet Raporu Açıklandı

7. Dönem Yönetim Kurulu beraberinde 2012 yılında gerçekleştirilen etkinlik ve faaliyetlerden oluşan elliye yakın etkinlik Özber ÇETİN'in sunumları ile birer birer anlatıldı. PERYÖN Trakya etkinlikleri arasında, kişisel gelişim, mevzuat ve hobi eğitimlerinden, ziyaretlere ve sosyal sorumluluk projelerine kadar bir çok etkinlik gerçekleştirildi.

PERYÖN 10. Yıllık Üyeleri ile Bir Araya Geldi

1998 yılında Çorlu Şubesi olarak faaliyete başlayan günümüzde Trakya Şubesi olarak devam eden şubeye faaliyet raporu kapsamında 2012 sonu itibari ile 280 yakın üyenin olduğu gözlemlendi. Üye sayısı içerisinden kuruluştan bu güne üyeliğini aktif olarak devam ettiren ve on yılını doldurmuş 18 üyeye plaket takdim edildi.

Geleceğe Işık Tutan "Geleceğin İK'CILARI Açıklandı"

PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Trakya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri arasında belirlenen seçim komitesinin bir takım çalışmaları kapsamında belirlediği adaylar içerisinde; Eğitim, firma, çalışma süreleri, dil eğitimleri, sosyal yönleri, PERYÖN ve diğer İK etkinliklerine katılımı gibi kıstaslar değerlendirilerek bir çok farklı firmadan 10 "Gelecek Vaat Eden İK'CI" seçildi. Seçilen adaylara plaketleri on yılı dolduran üyeler tarafından takdim edildi.

PERYÖN Trakya Yılın İK'CISI

Çalışmaları ile geleceğe ışık tutan firma performansını ve geleceğini olumlu yönde ilerletmeyi başarabilen, kendini insan yönetimi ve kaynaklarına adamış, çalışmaları ile meslektaşlarına idol olmuş PERYÖN üyeleri arasından biri bayan biri erkek yılın İK'cısı seçildi. Seçilen İK'cılar yine Yönetim Kurulunca belirlenmiş seçim komitesince ve geleceğin İK'cılarındaki kıstaslar çerçevesinde saptandığı belirtildi. Yapılan seçim neticesinde Bekaert Tekstil firmasından İnsan Kaynakları ve Kalite Yönetim Müdürü Pınar Demirtaş TURAN PERYÖN 2012 yılı kadın insan kaynakları yöneticisi, Sanko Tekstil firmasından İnsan Kaynakları Müdürü Selçuk AVCI 2012 yılı erkek insan kaynakları yöneticisi seçildi.

Kokteyl İle Son Buldu

PERYÖN Trakya 2012 Ödül Töreni, törenin ardından verilen kokteyl ile son buldu, katılımcılar kokteylde bir arada olmanın verdiği mutluluk ile mesleki ve sosyal konuları paylaştılar, konuştular. Törenin ardından katılımcılar teşekkürler eşliğinde salondan ayrıldılar.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel PERYÖN'de Onur Ödülleri - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement