Son Dakika Haberleri: Kahraman Polis, İntihardan Vazgeçirdiği 16 Yaşındaki Genci Sırtında Taşıdı

Kahraman Polis, İntihardan Vazgeçirdiği 16 Yaşındaki Genci Sırtında Taşıdı

12 gün önce

Adıyaman'da, binanın çatısına çıkan ve intihar etmek isteyen 16 yaşındaki genci polis önce kurtardı, ardından yürüme güçlüğü yaşadığı için sırtında taşıdı.

Kahraman Polis, İntihardan Vazgeçirdiği 16 Yaşındaki Genci Sırtında Taşıdı, System.String[]

Adıyaman'da, binanın çatısına çıkan ve intihar etmek isteyen 16 yaşındaki E.G'yi polis önce kurtardı, ardından yürüme güçlüğü yaşadığı için sırtında taşıdı.

ÇATIYA ÇIKAN GENCİ GÖRENLER POLİSE BİLDİRDİ

Hoca Ömer Mahallesi'nde meydana gelen olayda Gölbaşı Caddesi üzerinde bulunan 4 katlı binanın çatısına çıkan E.G'yi (16) görenler durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis, güvenlik önlemi alarak itfaiye ekiplerinden yardım istedi. İtfaiye ekipleri tarafından binanın önünde önlem alındı.

POLİS, GENCİ ÖNCE İKNA ETTİ, SONRA SIRTINDA TAŞIDI

Polis, çatı katına çıkarak yaklaşık yarım saat süren konuşma sonunda genci ikna etti. İkna edilen Emrullah G., daha sonra yürümekte zorlanınca sivil polis memuru Mehmet Gökdemir tarafından sırtına alınarak 4 katlı binadan aşağı indirilerek hazırda bekletilen sağlık görevlilerine teslim edildi. Sırtında Emrullah G'yi taşıdığını gören kalabalık polisi alkışladı.


YORUMLAR


Karısı Nikahtan 28 Gün Sonra Evdeki Tüm Eşyaları Alıp Kaçtı HDP'li Vekil Katırcıoğlu'ndan Bedelli Askerlik Önerisi: İşsiz Gençlerin Farklı Bir Muameleye Tabi Tutulması Lazım

Son Dakika! Bedelli Askerlikten Yararlanacak Olan Çalışanlar, İzinli Sayılacak