Son Dakika Haberleri: Polisten Dinlenme ve Eğlence Yerlerine Uygulama

Polisten Dinlenme ve Eğlence Yerlerine Uygulama

3 gün önce

Düzce Emniyet Müdürlüğünün şehirde huzur ve güven ortamının sağlanması için başlatılan çalışmalar aralıksız olarak sürüyor.

Polisten Dinlenme ve Eğlence Yerlerine Uygulama, System.String[]
Düzce Emniyet Müdürlüğünün şehirde huzur ve güven ortamının sağlanması için başlatılan çalışmalar aralıksız olarak sürüyor.

Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş, Kom, Narkotik, Çevik Kuvvet ekipleriyle birlikte Kalıcı Konutlar Bölgesi'nde umuma açık istirahat ve eğlence yerlerine yönelik yapılan asayiş huzur uygulamasında pompalı tüfekten aranan şahısla hacizli araçtan kurusıkı tabancaya kadar birçok suçlu ve suç aletini yakaladı. Yapılan uygulamada 1 tane el dipçikli pompalı tüfek ve 4 adet fişek, 1 adet kurusıkı tabanca ve 24 adet kurusıkı tabanca fişeği, 98 adet 9 milimetre tabanca fişeği, 51 adet 7.65 milimetre tabanca fişeği, 25 adet 45 calibre tabanca fişeği ele geçirildi.

Uygulama sırasında ayrıca 1 hacizli yakalamalı araç tespit edilerek trafikten men edildi. Uygulamalar esnasında GBT de yapan ekipler 6136 SKM, kişi hürriyetinden yoksun kılma suçundan 20 yıl hapis cezası bulunan U.K isimli cezaevi firarisini de yakaladı. Ekipler uygulama sırasında yakaladıkları tüfek ve kurusıkı tabancayla ilgili idari cezai işlem ile mermiler hakkında ise 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet Suçundan işlem yaptı. - DÜZCE

YORUMLAR


Eşini Başından Vuran Cani Kocadan, Kan Donduran Sözler: Karımı Öldürdüm, Gidin Evden Alın Tartıştığı Liseli Kız Arkadaşını Tabanca ile Yaraladı İstanbul'da Bir Rezidansın 9. Katından Düşen Kadın Öldü 74 Yaşındaki Emekli Astsubay Evinde Ölü Bulundu