Prade, 'yeğenime mesaj atabilirsin' demişti! Kim olduğu ortaya çıktı - Son Dakika

Prade, 'yeğenime mesaj atabilirsin' demişti! Kim olduğu ortaya çıktı

22.10.2019 13:31

Fiorentina Sportif Direktörü Daniele Prade'nın, Gaetano Castrovilli'nin sözleşmesi uzatılırken söylediği sözler olay olmuştu. Prade, "iyi ve mütevazi bir adam. Ona, bu şekilde devam ederse, Instagram'dan yeğenime DM atabilir" demişti. Prade'nin merak edilen yeğeni ortaya çıktı.

Fiorentina'nın Sportif Direktörü Daniele Prade, geçtiğimiz günlerde Gaetano Castrovilli'nin sözleşmesinin uzatılması sırasında söylediği sözlerle İtalya'da bir numaralı gündem haline gelmişti.

Prade, Castrovilli için "Gaetano Castrovilli'nin sözleşmesini 2024'e kadar uzattık. Gerçekten oldukça iyi ve mütevazi bir adam. Ona, bu şekilde devam ederse, Instagram'dan yeğenime DM (Direct Massage) gönderebileceğini söyledim. Yeğenim gerçekten güzel bir kız" ifadelerini kullanmıştı.

TAKİPÇİ SAYISINDA CİDDİ ARTIŞ

O sözlerden sonra birçok kişi, Prade'nin yeğeni Costanza Grimaldi'nin Instagram hesabını takibe aldı ve İtalyan güzelin takipçi sayısında ciddi bir artış oldu. Castrovilli'nin Grimaldi'ye mesaj atıp atmadığı henüz bilinmese de genç kadın kısa sürede sosyal medya fenomenine dönüştü.

Prade, 'yeğenime mesaj atabilirsin' demişti! Kim olduğu ortaya çıktı
Prade, 'yeğenime mesaj atabilirsin' demişti! Kim olduğu ortaya çıktı

Son Dakika Spor Prade, 'yeğenime mesaj atabilirsin' demişti! Kim olduğu ortaya çıktı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Yusuf'lu Lille ile Hakan'lı Milan 1-1 berabere kaldı Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler MetroPoll anketinde çarpıcı sonuçlar! MHP'lilere Erdoğan'ı, AK Partililere de Bahçeli'yi sordular Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü