Prade, 'yeğenime mesaj atabilirsin' demişti! Kim olduğu ortaya çıktı - Son Dakika

Prade, 'yeğenime mesaj atabilirsin' demişti! Kim olduğu ortaya çıktı

22.10.2019 13:31

Fiorentina Sportif Direktörü Daniele Prade'nın, Gaetano Castrovilli'nin sözleşmesi uzatılırken söylediği sözler olay olmuştu. Prade, "iyi ve mütevazi bir adam. Ona, bu şekilde devam ederse, Instagram'dan yeğenime DM atabilir" demişti. Prade'nin merak edilen yeğeni ortaya çıktı.

Fiorentina'nın Sportif Direktörü Daniele Prade, geçtiğimiz günlerde Gaetano Castrovilli'nin sözleşmesinin uzatılması sırasında söylediği sözlerle İtalya'da bir numaralı gündem haline gelmişti.

Prade, Castrovilli için "Gaetano Castrovilli'nin sözleşmesini 2024'e kadar uzattık. Gerçekten oldukça iyi ve mütevazi bir adam. Ona, bu şekilde devam ederse, Instagram'dan yeğenime DM (Direct Massage) gönderebileceğini söyledim. Yeğenim gerçekten güzel bir kız" ifadelerini kullanmıştı.

TAKİPÇİ SAYISINDA CİDDİ ARTIŞ

O sözlerden sonra birçok kişi, Prade'nin yeğeni Costanza Grimaldi'nin Instagram hesabını takibe aldı ve İtalyan güzelin takipçi sayısında ciddi bir artış oldu. Castrovilli'nin Grimaldi'ye mesaj atıp atmadığı henüz bilinmese de genç kadın kısa sürede sosyal medya fenomenine dönüştü.

Prade, 'yeğenime mesaj atabilirsin' demişti! Kim olduğu ortaya çıktı
Prade, 'yeğenime mesaj atabilirsin' demişti! Kim olduğu ortaya çıktı

Son Dakika Spor Prade, 'yeğenime mesaj atabilirsin' demişti! Kim olduğu ortaya çıktı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti