Prof. Pınar Uyan Semerci: Kaygılar ve sorunlarda ortak, sorumlular konusunda ise kutuplaşmış... - Son Dakika

Prof. Pınar Uyan Semerci: Kaygılar ve sorunlarda ortak, sorumlular konusunda ise kutuplaşmış...

24.12.2020 11:45

İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin "Türkiye'de Kutuplaşmanın Boyutları 2020" araştırmasının sonuçları yayınlandı.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin " Türkiye'de Kutuplaşmanın Boyutları 2020" araştırmasının sonuçları yayınlandı. Türkiye'nin 18 yaş üstü nüfusunu temsil eden 4.006 kişiyle, 29 ilin mahalle ve köylerinde yapılan araştırmanın sonuçlarını değerlendiren Prof. Pınar Uyan Semerci, "Kaygılar ve sorunlar konusunda ortak ama sorumlular konusunda kutuplaşmış bir durumdayız" dedi.

Prof. Pınar Uyan Semerci,  Türkiye'deki kutuplaşmaya dair farklı başlıklarda yaptıkları araştırmanın sonuçlarını Murat Sabuncu'ya değerlendirdi.

Prof. Pınar Uyan Semerci: Kaygılar ve sorunlarda ortak, sorumlular konusunda ise kutuplaşmış...

Son Dakika Güncel Prof. Pınar Uyan Semerci: Kaygılar ve sorunlarda ortak, sorumlular konusunda ise kutuplaşmış... - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Mostafa Mohamed, Salah'ı geçerek yeni takımında en iyi başlangıcı yapan Mısırlı oyuncu oldu Ekrem İmamoğlu hakkında eski Ordu Valisi Seddar Yavuz'a hakaret ettiği iddiasıyla 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istendi İrfan Can Kahveci Fenerbahçeli olduğunu bu sözlerle anlattı: Yakınlarım hangi takımı tuttuğumu bilir Meslektaşı eski kız arkadaşını öldüren polis memuru, "Anlatmak istemiyorum" diyerek ifadesini yarım bıraktı Kayıp AK Parti'li meclis üyesiyle ilgili sır perdesini, bağ evinde bulunan mektup aydınlatacak Gelen borçları gören vatandaşlar yaşadıkları mahalleyi satılığa çıkardı Kaçak yollarla Türkiye'ye geçmeye çalışan kişi sınırda donarak can verdi Kafası karışıklar dikkat! İşte 11 maddede normalleşme rehberi