Prof. Pınar Uyan Semerci: Kaygılar ve sorunlarda ortak, sorumlular konusunda ise kutuplaşmış... - Son Dakika

Prof. Pınar Uyan Semerci: Kaygılar ve sorunlarda ortak, sorumlular konusunda ise kutuplaşmış...

24.12.2020 11:45

İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin "Türkiye'de Kutuplaşmanın Boyutları 2020" araştırmasının sonuçları yayınlandı.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin " Türkiye'de Kutuplaşmanın Boyutları 2020" araştırmasının sonuçları yayınlandı. Türkiye'nin 18 yaş üstü nüfusunu temsil eden 4.006 kişiyle, 29 ilin mahalle ve köylerinde yapılan araştırmanın sonuçlarını değerlendiren Prof. Pınar Uyan Semerci, "Kaygılar ve sorunlar konusunda ortak ama sorumlular konusunda kutuplaşmış bir durumdayız" dedi.

Prof. Pınar Uyan Semerci,  Türkiye'deki kutuplaşmaya dair farklı başlıklarda yaptıkları araştırmanın sonuçlarını Murat Sabuncu'ya değerlendirdi.

YORUMLAR
500
UKRAYNALILAR DERNEĞİ BAŞKANI NATALİA KARACA: GELEN İNSANLARIN YÜZDE 80'Nİ ÜLKESİNE DÖNMEK İSTİYOR UKRAYNALILAR DERNEĞİ BAŞKANI NATALİA KARACA: GELEN İNSANLARIN YÜZDE 80'Nİ ÜLKESİNE DÖNMEK İSTİYOR KTÜN'de yabancı uyruklu öğrencilere sosyal uyum eğitimi düzenlendi KTÜN'de yabancı uyruklu öğrencilere sosyal uyum eğitimi düzenlendi
Kaynak: DailyMotion.com

Son Dakika Güncel Prof. Pınar Uyan Semerci: Kaygılar ve sorunlarda ortak, sorumlular konusunda ise kutuplaşmış... - Son Dakika


Advertisement