Raylara düşen genç kadın, tramvayın altında kalmaktan kıl payı kurtuldu - Son Dakika

Raylara düşen genç kadın, tramvayın altında kalmaktan kıl payı kurtuldu

16.04.2021 16:32

Polonya'da peronda yürürken dengesini kaybedip raylara düşen genç bir kadın, tramvayın altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Polonya'nın Poznan kentinde yaşanan bir olay yürekleri ağızlara getirdi. Starolecka sokakta meydana gelen olayda bir kadın, gece geç saatlerde tramvayın durağa yaklaştığı esnada raylara düştü.

CAN HAVLİYLE YERİNDEN KALKMAYA ÇALIŞTI

Tramvaydaki kamera tarafından kaydedilen görüntülere göre üzerinde beyaz renkli mont bulunan kadın, peronda yürürken bir anda ayağı takılarak raylara düştü. O esnada durağa yaklaşmakta olan vatman, genç kadının düştüğünü görür görmez frene basarken, kadın ise can havliyle düştüğü yerden kalkmaya çalıştı.

Polonya'da genç kadın tramvayın altında kalmaktan son anda kurtuldu

KABİNDE "YAŞAMAMA İZİN VER" ŞARKISI ÇALIYORDU

Yaşadığı korku ve stres nedeniyle bir türlü ayağa kalkmayı başaramayan genç kadın, kendisini son anda perona atmayı başardı. Kameranın kayıtta olduğu o anlarda vatman kabininde Polonyalı şarkıcı Peja'nın "Yaşamama izin ver" şarkısının çalıyor olması dikkat çekti. Tramvayın altında kalmaktan kurtulan genç kadın hızla olay yerinden uzaklaştı.

Raylara düşen genç kadın, tramvayın altında kalmaktan kıl payı kurtuldu

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Raylara düşen genç kadın, tramvayın altında kalmaktan kıl payı kurtuldu - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Alaattin Çakıcı, isim vermeden Sedat Peker'e tepki gösterdi: İnsan sapla samanı birbirinden ayırmalı Alaattin Çakıcı, isim vermeden Sedat Peker'e tepki gösterdi: İnsan sapla samanı birbirinden ayırmalı THY, İngiltere uçuşlarını geçici süreyle durdurdu THY, İngiltere uçuşlarını geçici süreyle durdurdu Bakan Varank'tan Kılıçdaroğlu'na erken seçim cevabı: Girdiği her seçimi kaybetmiş biri için çok cesurca sözler Bakan Varank'tan Kılıçdaroğlu'na erken seçim cevabı: Girdiği her seçimi kaybetmiş biri için çok cesurca sözler Normalleşmenin detayları belli oldu: Akşam sokak kısıtlaması devam edecek, esnaf tedbirli açılıyor Normalleşmenin detayları belli oldu: Akşam sokak kısıtlaması devam edecek, esnaf tedbirli açılıyor İsrail, sınırı geçmeye çalışan Lübnanlı protestoculara ateş açtı: 1 ölü İsrail, sınırı geçmeye çalışan Lübnanlı protestoculara ateş açtı: 1 ölü Dernek başkanı, hacamata gelen kadınları taciz etti Dernek başkanı, hacamata gelen kadınları taciz etti Erdoğan'ın 'helalleşelim' çağrısına muhalefetten tek şart: Sandığa gidelim! Erdoğan'ın 'helalleşelim' çağrısına muhalefetten tek şart: Sandığa gidelim! Yaraladığı kişileri hastaneye götürmeye gelenleri de affetmedi! 3 ölü, 2 yaralı Yaraladığı kişileri hastaneye götürmeye gelenleri de affetmedi! 3 ölü, 2 yaralı
Advertisement