Rize'de baca yangını; 2 ev küle döndü - Son Dakika

Rize'de baca yangını; 2 ev küle döndü

18.03.2023 22:39
Rize'de baca yangını; 2 ev küle döndü

RİZE'nin Çamlıhemşin ilçesinde 2 katlı evin bacasında yangın çıktı.

RİZE'nin Çamlıhemşin ilçesinde 2 katlı evin bacasında yangın çıktı. Bitişikteki binaya da sıçrayan ve itfaiye ekiplerince söndürülen yangında 2 ev küle döndü.

İlçenin Dikkaya köyünde Kemal Kesici'ye ait ahşap taş karışımlı 2 katlı evin bacasında yangın çıktı. Evde bulunanlar kendilerini dışarı atarken, alevler büyüyerek bitişikteki diğer 2 katlı eve de sıçradı.  Köylülerin ihbarıyla bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Ekiplerin müdahalesiyle yangın kontrol altına alındı. Yangında 2 ev küle dönerken, 1 evin ise çatısı hasar gördü. Köy halkı da kovalarla elden ele su taşıyarak yangını söndürme çalışmalarına destek verdi. Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.


Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Kahramanmaraş'ta tekstil ve mobilya atölyesinde yangın çıktı Kahramanmaraş'ta tekstil ve mobilya atölyesinde yangın çıktı Sultanbeyli'de akaryakıt istasyonundaki LPG tankerinde çıkan yangın söndürüldü Sultanbeyli'de akaryakıt istasyonundaki LPG tankerinde çıkan yangın söndürüldü Virajı alamayan odun yüklü kamyon devrildi: 1 yaralı Virajı alamayan odun yüklü kamyon devrildi: 1 yaralı

Son Dakika Güncel Rize'de baca yangını; 2 ev küle döndü - Son Dakika


Advertisement