Son Dakika Haberleri: Ronaldo, Instagram paylaşımlarıyla 44 milyon euro kazandı

Ronaldo, Instagram paylaşımlarıyla 44 milyon euro kazandı

1 ay önce

Juventus'un yıldızı Ronaldo, Instagram paylaşımlarıyla 12 ay boyunca toplam 44 milyon euro gelir elde etti. Portekizli yıldız kendisinden daha fazla anlaşma ve paylaşım yapan Messi'yi ikiye katladı.

Dünya futbolunun zirvesinde yer alan iki isim Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi'nin Instagram kazançları belli oldu. Cristiano Ronaldo, 44 milyon euro gelir ile zirvede yer alırken, en yakın rakibi Lionel Messi'nin iki katı kazanç elde etti.

Juventus'ta forma giyen Cristiano Ronaldo, Instagram paylaşımlarımdan 44 milyon euro gelir elde etti. Buzz Bingo'nun araştırmasına göre Ronaldo, geçtiğimiz 12 ay boyunca yaptığı 34 sponsorlu paylaşım sonrası, 44 milyon euro kazandı. Lionel Messi ise, 36 ile Ronaldo'dan daha fazla sponsorlu paylaşım yapmasına rağmen 21.5 milyon euroluk geliri kasasına koydu.

Bu iki ismi, İngiliz futbolunun efsane isimlerinde David Beckham takip etti. Neymar 4'üncü, Zlatan Ibrahimovic ise 5'inci sırada yer aldı.

Ronaldo, Instagram paylaşımlarıyla 44 milyon euro kazandı
İran Futbol Federasyonu, Türkiye'ye destek veren iki futbolcuyu, futboldan men etti

Volkan Demirel, Aston Martin'i ile bakışları üstüne topladı

Stoch ve eşi Pauli Bedzetiova alışveriş için İstanbul'a geldi! 300 bin TL harcadı

Ahmet Çakar'ın açıklamaları sonrası Kıbrıs ayağa kalktı!

instagram dondurma nasıl yapılır? instagram hesap dondurma resimli anlatım

Haber Yayın Tarihi: 16.10.2019 11:06 

YORUMLAR


1 Aralık'tan itibaren ticari araç sürücülerine psikoteknik test raporu zorunlu hale getirildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz indirimi müjdesi: Daha da inecek Boşanma kararı alan Meltem Miraloğlu 80 yaşındaki eşine "Beni seviyor musun?" sorusunu sordu