Son Dakika Haberleri: Rus Papaz, Sosyal Medyada Paylaştığı Lüks Yaşam Tarzıyla Fenomen Oldu

Rus Papaz, Sosyal Medyada Paylaştığı Lüks Yaşam Tarzıyla Fenomen Oldu

7 gün önce

Rusya'da yaşayan bir papaz, Instagram'a yüklediği dünyaca ünlü ayakkabılar, çantalar ve pahalı restoranlardaki lüks ziyafet görüntülerinin paylaşılması sonrası sosyal medyada fenomen oldu.

Rusya'da bir papaz instagrama yüklediği lüks yaşam tarzı ve zenginliğini yansıtan fotoğraflarla fenomen oldu.

PAPAZIN PAYLAŞIMLARI SOSYAL MEDYADA DİKKAT ÇEKMEYE BAŞLADI

Rusya'nın Tver şehrinin Eparhiy Bilimsel Kütüphanesi Başkanı olan Papaz Vyaçeslav Baskakov'un 2018 yılı boyunca paylaştığı fotoğraflar ve görüntüler ancak Aralık ayında dikkat çekmeye başladı. Papaz Vyaçeslav Baskakov instagram hesabına yüklediği hepsi dünyaca ünlü markalardan olan Gucci ayakkabılar, Louis Vuitton çantaların resimleri ve pahalı restoranlardaki lüks ziyafet görüntülerinin paylaşılmasıyla tartışma konusu olmaya başladı.

PAPAZIN BU KADAR PARAYI NEREDEN BULDUĞU SORGULANMAYA BAŞLANDI

"Archpriesttver" instagram hesabından paylaşılan fotoğraflar daha sonra kaldırıldı. Ardından hesap görünüme kapatıldı. Ancak daha önceden screenshot ile paylaşılan görüntü ve fotoğraflar yaygınlaşınca Vyaçeskavko Baskakov kendisini daha fazla gizleyemedi. Papaz'ın bu kadar parayı nereden bulduğu sorgulanmaya başladı. Rusya Ortodoks Kilisesi henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.


YORUMLAR


Ersun Yanal, Salı Günü Resmi Sözleşmeye İmza Atacak ATV, İddialı Dizisi 'Ağlama Anne' İçin Final Kararı Aldı

"Jennifer Lawrence'la İlişkiye Girdim" Diyen Yapımcı Harvey Weinstein, Kadın Aktöre Tecavüz Etti Karısıyla İlişkiye Girerken Başka Bir Kadının Adını Sayıklayan Adamın Savunması "Bu Kadarına da Pes" Dedirtti