Rusya'da Karısını ve Çocuğunu Rehin Alan Alkollü Kocaya Operasyon Yapıldı - Son Dakika

Rusya'da Karısını ve Çocuğunu Rehin Alan Alkollü Kocaya Operasyon Yapıldı

24.09.2018 09:55

Rusya'da bir adam, karısını ve çocuğunu dövdükten sonra rehin aldı. Kadın ve çocuk, özel timin operasyonuyla kurtarılırken saldırgan kocanın savcılık kararıyla tutuklanması talep edildi.

Rusya'nın Volgograd şehrinde bir adam, karısını ve çocuğunu dövdükten sonra rehin aldı. Kadın ve çocuk, şahsın elinden özel timin operasyonuyla kurtarıldı. Saldırgan kocanın alkollü olduğu ve savcılık kararıyla tutuklanmasının talep edildiği bildirildi.

KARISINI VE ÇOCUĞUNU DÖVEN ADAMA POLİS OPERASYONU

Rusya'nın önemli şehirlerinden olan Volgograd şehrinde bir adam evinde karısı ile tartışmaya başladı. Yaşanan tartışma bir süre sonra şiddete dönüştü. Kapıyı kilitleyen adam karısını dövmeye başladı. Evden gelen çığlık sesleri üzerine komşuları polise haber verdi. Polisin geldiğini öğrenen koca, eline aldığı bıçakla bu kez karısına saldırmaya devam etti. Daha çok sinirlenen koca çocuğunu da dövmeye başladı. Polisin tüm çabalarına rağmen saldırgan koca bir türlü ikna olmadı. Uzun süren pazarlıklara rağmen ikna edilemeyen saldırgan için operasyon kararı alındı.

33 YAŞINDAKİ KADIN AŞIRI FİZİKİ ŞİDDETE MARUZ KALDI

Polis ekipleri olay yerine özel timleri çağırarak operasyon yapılmasını istedi. Özel Tim bir süre sonra olay yerine ulaşarak operasyon hazırlıklarına başladı. Gece vakitlerinde başlayan operasyonla kapı kırıldı, saldırgan koca gözaltına alındı. Polis tarafından kurtarılan 6 yaşındaki çocuğun zarar görmediği, 33 yaşındaki kadının ise aşırı şekilde fiziki şiddete maruz kaldığı öğrenildi.

SALDIRGAN KOCANIN TUTUKLANMASI TALEP EDİLDİ

Öte yandan kadının vücudunun bazı bölgelerinde de bıçak izlerine rastlandı. Çocuk ve anne tedavi altına alınırken saldırgan kocanın da polise direndiği sırada hafif şekilde yaralandığı kaydedildi. İlk belirlemelere göre saldırganın alkollü olduğu ve savcılık kararıyla tutuklanmasının talep edildiği bildirildi.

Saldırgan koca
Rusya'da Karısını ve Çocuğunu Rehin Alan Alkollü Kocaya Operasyon Yapıldı
Rusya'da Karısını ve Çocuğunu Rehin Alan Alkollü Kocaya Operasyon Yapıldı
Rusya'da Karısını ve Çocuğunu Rehin Alan Alkollü Kocaya Operasyon Yapıldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Rusya'da Karısını ve Çocuğunu Rehin Alan Alkollü Kocaya Operasyon Yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İki arkadaş kafa kafaya verip Doğu Anadolu'nun en büyük tesisini kurdu! Aylık 20 ton mantar üretiyorlar Sadakatsiz'in bölüm sonu izleyicileri ekrana kilitledi! Bir kişi Asya'nın gözünün önünde inşattan düştü Survivor 2021'in 10. bölüm fragmanı yayınlandı! "Çok üzücü bir durum var" diyen Acun Ilıcalı, acil durum konseyi yapıyor 22 katlı binanın 9. katında patlama meydana geldi: 5 yaralı Kalp krizi geçirdiği düşünüldüğü için hastaneye kaldırılan kişinin sırtından vurulduğu anlaşıldı Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi