Sakarya Valisi Kaldırım'dan fabrika ziyaretleri - Son Dakika

Sakarya Valisi Kaldırım'dan fabrika ziyaretleri

22.10.2020 08:55
Sakarya Valisi Kaldırım'dan fabrika ziyaretleri, System.String[]

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) incelemelerde bulundu.

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) incelemelerde bulundu.

Hendek ilçesindeki sanayi bölgesine Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ ile giden Kaldırım'a, OSB yönetimi tarafından alandaki yatırımlar ve projeler hakkında bilgi verildi.

SATSO bünyesinde faaliyete geçecek olan Sakarya Tarımsal Ürünler Üretim Mükemmeliyet Merkezini ziyaret eden Vali Kaldırım, Altuğ'dan merkezin detaylarına ilişkin bilgi aldı.

Daha sonra OSB bünyesindeki çeşitli fabrikaları da gezerek yetkilileriyle görüşen Vali Kaldırım, Hendek ilçesinin kentin sanayi üstlerinden birisi olduğuna ve istihdama büyük katkı sunduğuna işaret etti.

Sakarya'nın yeni ve doğru proje ve yatırımlarla hızla büyümeye devam ettiğine değinen Vali Kaldırım, üzerinde çalışılan yeni yatırım alanlarıyla kentin, Türkiye'nin en önemli cazibe merkezlerinden birisi haline geleceğini, yatırım yapmak isteyen sanayici ve iş insanlarının her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sakarya Valisi Kaldırım'dan fabrika ziyaretleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Urla açıklarında 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi Enkazdan çıkarılan depremzedelerin üzerine örtülen sarı renkli örtünün işlevini uzman isim anlattı Bakan Koca, korona testi pozitif çıkanların izlemesi gereken yol haritasını paylaştı Cumhurbaşkanı Erdoğan, depremde kurtarılan Ayda'nın babası ile görüştü: Hüngür hüngür ağladım Güvenlik Uzmanı Mete Yarar'dan Dağlık Karabağ açıklaması: Çatışmalar büyürse Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan NATO'ya girebilir Koronavirüse yakalanan oyuncu Irmak Ünal hastaneye kaldırıldı AK Partili Belediye Başkanı Eşref Ünsal koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Galatasaray, Ocak ayında 7 oyuncuya imza attırmayı planlıyor