Salma Hayek, Trump'ı Taciz ile Suçladı - Son Dakika

Salma Hayek, Trump'ı Taciz ile Suçladı

22.10.2016 14:29

Son zamanlarda ABD Başkan adayı Donald Trump'ın taciz haberleri dış basında yankılanırken, bu iddialarda bulunanlar kervanına ünlü oyuncu Salma Hayek de katıldı.

8 Kasım'daki başkanlık seçimleri yaklaşırken, başkan adayları adına yapılan suçlamalar her geçen gün fazlalaşıyor. Trump, taciz suçlaması yapanları 'gündeme gelmeye çalışanlar, primciler' olarak suçlarken, bu iddiaları yapanlar arasında dünyaca ünlü oyuncu Salma Hayek'in de bulunması dikkatleri çekti, yankı uyandırdı.

"BANA ULAŞMAK İÇİN SEVGİLİMİ KULLANDI"

Salma Hayek, konuk olduğu bir radyo programında Trump hakkında iddialarda bulunarak, onunla geçmişindeki tecrübelerini paylaştı. Hayek, konuyla ilgili olarak şu açıklamaları yaptı:

"Trump ile tanıştığımda bir sevgilim vardı. Trump benim sevgilimle arkadaş olmaya çalışıyordu. Onun sayesinde benim telefon numaramı eline geçirdi ve beni aradı."

"TACİZİ 'BEN' YAPMIŞIM GİBİ GÖSTERDİ, 'BOYU KISA' DEDİ"

Onunla tanışmak istemediğini belirttiğini ifade eden Hayek, Trump'ın ise bu reddedilişe cevap olarak basına Hayek ile ilgili görüntüler sızdırdığını söyledi. Hayek, "Basına benim hakkımda uydurma bir hikaye sızdırdı. Onunla tanışmak isteyenin ben olduğuma ilişkin bu hikayenin sonunda da boyum kısa olduğu için zaten benimle buluşmak istemeyeceğini belirtti." şeklinde olayı anlattı.

'TRUMP TACİZE DEVAM'

Meksikalı-Amerikalı film yıldızı, prodüktör ve eski model olan Hayek, ününü Desperado (1995), Dogma (1999), Wild Wild West (1999) ile duyurmuştu. BAFTA, Altın Küre, Akademi Ödülleri, Emmy gibi pek çok ödülde aday olarak gösterildi.

Hayek, eşi François Henri Pinault ve Valentina adındaki kızıyla yaşamına devam ediyor. Ancak gündeme gelmesiyle birlikte Trump'ın onu aramaya tekrar başladığını ve tacizlerine devam ettiğini söylüyor.

Salma Hayek, Trump'ı Taciz ile Suçladı

Son Dakika Dünya Salma Hayek, Trump'ı Taciz ile Suçladı - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Denizlispor, Fenerbahçe'nin 2006 yılında şampiyonluğu kaybettiği maçı paylaştı Son Dakika: Hafta içi uygulanacak ilk sokağa çıkma kısıtlaması başladı! İşte ihtiyacınız olan tüm bilgiler Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Şov yapayım derken hayatının hatasını yaptı! Köprüden nehre atlayan YouTuber kafatasını kırdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir Maradona'nın ölümüyle ilgili kan donduran itiraf! Acı gerçek ortaya çıktı "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var