Son Dakika Haberleri: Samsung S5611 Beyaz Cep Telefonu

Samsung S5611 Beyaz Cep Telefonu

5 yıl önce

Samsung S5611 Beyaz Cep Telefonu Özellikleri.

Samsung S5611 Beyaz Cep Telefonu, System.String[]


  Samsung S5611 Beyaz Cep Telefonu Genel Özellikleri


  Active Sync ve Push Email


  Kolay E-posta Kurulumu, Active Sync ve keyifli yazışmalar e-posta hizmeti


  Samsung Apps


  Daha dinamik mobil uygulamaları Samsung Apps arayüzünü istediğiniz herhangi bir uygulamayı indirin.


  5 MP kamera ile anı yakalayın


  Dahili 5 MP kamera Samsung S5610 güzel görüntüleri ile anılarınızı yakalayın. Otomatik odaklama ve yüksek kaliteli fotoğraflar oluşturun.Resim bestelemek için mükemmel bir 2.4 inç LCD ekranı kullanın. Uzun süreli fotoğraf ve video çekebilirsiniz.1000 mAh pil de mevcuttur!


  MP3 çalar ve 3.5 mm kulaklık jakı konektörü


  Eğer müzik dinlemek istiyorsanız, sadece Samsung GT-S5610 cihaza kulaklık takın; 3,5 mm jack bağlantısı yanı sıra geleneksel kulaklık, kulaklık ve taşınabilir hoparlörlere uyar.


  Modern ve Klasik tasarım


  Kaliteli metalik kaplama ve tasarım. Telefon ince tasarımı sayesinde sadece 12,9 mm ceplerinde ve çanta kolayca yerleşir. Parlak ve mat tasarımı, konforlu ve ergonomik tasarımı eline mükemmel bir uyum için, metalik dekorasyona sahiptir.


  Sosyal Ağlar


  Sosyal web üzerinden posta göndermek için metin mesajlarının yazılı itibaren, Samsung GT-S5610 arasında doğrudan bir bağ vardır.Samsung'un kendi sohbet hizmetleri sunmaktadır. Twitter ve Facebook'ta durumunuzu güncelleme mevcuttur.IM hizmetleri (vb MSN Messenger, Yahoo Messenger, Gtalk, Facebook Chat,) kullanın.
  Semt Pazarında Satılan Hazır Mezarları Görenler Şaşırıp Kaldı Günde 25 Litre Su İçen 66 Yaşındaki Kadın, Hayat Hikayesiyle Ağızları Açık Bıraktı! Tuvaletin Duvarına Yazılan Taciz İddiası, Üniversiteyi Karıştırdı