Samsung Wave 3 Akıllı Telefon Deneyimi - Son Dakika
Samsung Wave 3 Akıllı Telefon Deneyimi

Samsung Wave 3 Akıllı Telefon Deneyimi

02.01.2012 11:29

Wave 3, metalik görünümlü ultra-ince tasarımı ile bada 2.0 deneyimini bir araya getiriyor.

Samsung Wave 3: 9.9 milimetre incelikte kusursuz bir akıllı telefon deneyimi

Türkiye'de büyük başarı elde eden Wave ailesinin yeni üyesi Wave 3, metalik görünümlü ultra-ince tasarımı ile bada 2.0 deneyimini bir araya getiriyor

Dünyanın cep telefonu ve mobil teknoloji liderlerinden Samsung Electronics, bada 2.0 işletim sistemine sahip, 9.9 milimetrelik ince tasarımıyla dikkat çeken yeni akıllı telefonu Wave 3'ü, Türkiye'de piyasaya sundu.

Gerçek "akıllı" mobil deneyim, 9.9 milimetrelik ince tasarımla buluşuyor

Samsung Wave 3'ün ekranı, 4 inç boyutuyla geniş ekran deneyimi sunarken; Super AMOLED ekran teknolojisi etkileyici canlılık ve netlik ile kusursuz bir görüntüleme deneyimi sağlıyor.. Samsung Wave 3, 9.9 milimetre inceliğindeki metal gövde tasarımı ile maksimum hafiflik ve incelik sunarak, her an, hareket halindeki yaşam tarzınızı destekliyor. Gücü ve şık tasarımı bir araya getiren Wave 3, şık görünüme önem veren akıllı telefon kullanıcıları için mükemmel bir seçenek.

Her an hayata bağlı kalın

1.4 GHz uygulama işlemcisi ile Wave 3, Samsung'un entegre Social Hub servisini içeriyor. Wi-Fi Direct destekli Samsung Wave 3, kişiye özel mobil iletişim hizmeti ChatON ile küresel platformlar arası iletişim kurmanıza olanak tanıyor.

Samsung Wave 3, arka yüzünde bulunan LED flaş destekli 5 megapiksel kamerası ile; yüksek çözünürlüklü ve üstün kalitede fotoğraf çekmeyi mümkün kılıyor.

Samsung Apps uygulamaları ile zenginleştirilmiş mobil hayat

Wave 3 aracılığıyla, Samsung akıllı telefonlar için geliştirilen entegre uygulama mağazası Samsung Apps'e ulaşabilirsiniz. Telefonun geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ve mağaza özellikleri sayesinde Samsung Apps, dünya çapında yaygın içerik ve yerel olarak geliştirilmiş uygulamaların da yer aldığı geniş bir uygulama yelpazesi sunuyor.

Samsung Wave 3, Türkiye'de metalik siyah rengi ile 1.249 TL (KDV dahil) tavsiye edilen son kullanıcı fiyatından satışa sunuldu.

Samsung Wave 3 hakkında daha fazla bilgiye www.samsung.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Teknoloji Samsung Wave 3 Akıllı Telefon Deneyimi - Son Dakika


Advertisement