Samsung Wave 3 Akıllı Telefon Deneyimi - Son Dakika

Samsung Wave 3 Akıllı Telefon Deneyimi

9 yıl önce

Wave 3, metalik görünümlü ultra-ince tasarımı ile bada 2.0 deneyimini bir araya getiriyor.

Samsung Wave 3 Akıllı Telefon Deneyimi, System.String[]

Samsung Wave 3: 9.9 milimetre incelikte kusursuz bir akıllı telefon deneyimi


Türkiye'de büyük başarı elde eden Wave ailesinin yeni üyesi Wave 3, metalik görünümlü ultra-ince tasarımı ile bada 2.0 deneyimini bir araya getiriyor


Dünyanın cep telefonu ve mobil teknoloji liderlerinden Samsung Electronics, bada 2.0 işletim sistemine sahip, 9.9 milimetrelik ince tasarımıyla dikkat çeken yeni akıllı telefonu Wave 3'ü, Türkiye'de piyasaya sundu.


Gerçek "akıllı" mobil deneyim, 9.9 milimetrelik ince tasarımla buluşuyor


Samsung Wave 3'ün ekranı, 4 inç boyutuyla geniş ekran deneyimi sunarken; Super AMOLED ekran teknolojisi etkileyici canlılık ve netlik ile kusursuz bir görüntüleme deneyimi sağlıyor.. Samsung Wave 3, 9.9 milimetre inceliğindeki metal gövde tasarımı ile maksimum hafiflik ve incelik sunarak, her an, hareket halindeki yaşam tarzınızı destekliyor. Gücü ve şık tasarımı bir araya getiren Wave 3, şık görünüme önem veren akıllı telefon kullanıcıları için mükemmel bir seçenek.


Her an hayata bağlı kalın


1.4 GHz uygulama işlemcisi ile Wave 3, Samsung'un entegre Social Hub servisini içeriyor. Wi-Fi Direct destekli Samsung Wave 3, kişiye özel mobil iletişim hizmeti ChatON ile küresel platformlar arası iletişim kurmanıza olanak tanıyor.


Samsung Wave 3, arka yüzünde bulunan LED flaş destekli 5 megapiksel kamerası ile; yüksek çözünürlüklü ve üstün kalitede fotoğraf çekmeyi mümkün kılıyor.


Samsung Apps uygulamaları ile zenginleştirilmiş mobil hayat


Wave 3 aracılığıyla, Samsung akıllı telefonlar için geliştirilen entegre uygulama mağazası Samsung Apps'e ulaşabilirsiniz. Telefonun geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ve mağaza özellikleri sayesinde Samsung Apps, dünya çapında yaygın içerik ve yerel olarak geliştirilmiş uygulamaların da yer aldığı geniş bir uygulama yelpazesi sunuyor.


Samsung Wave 3, Türkiye'de metalik siyah rengi ile 1.249 TL (KDV dahil) tavsiye edilen son kullanıcı fiyatından satışa sunuldu.


Samsung Wave 3 hakkında daha fazla bilgiye www.samsung.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 11:29 Kaynak: BültenlerSon Dakika

Deprem paylaşımından dolayı soruşturma başlatılan Şevket Çoruh: Geçmiş olsun dışında paylaşım yapmadım
45 yaş küçük aşkıyla ilk gecesini anlattı! Sunucunun ağzı açık kaldı Bir çift cinsel ilişki esnasında fantezinin dozunu kaçırınca, genç kız hayatını kaybetti

Son Dakika Haberleri