Saniyeler önce sezdiler! Kayseri'deki deprem öncesi hayvanların kaçışma anları kamerada - Son Dakika

Saniyeler önce sezdiler! Kayseri'deki deprem öncesi hayvanların kaçışma anları kamerada

18.01.2022 10:33

Bu gece Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde meydana gelen 4.9 büyüklüğündeki depremi, ahırdaki hayvanlar önceden sezdi. Depremden birkaç saniye önce, ineklerin etrafta koşuşturma anları anbean kameraya yansıdı.

Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde saat 02.28'de meydana gelen 4,9 büyüklüğündeki depremde oluşan hasar, gün ağarınca ortaya çıktı. Sarıoğlan ilçesi Palas Mahallesi'nde deprem nedeniyle müstakil evlerin girişleri ve odalarında çatlaklar oluştu. Ahırların bazı bölümleri yıkıldı.

Depremi önceden sezdiler! Ahırdaki hayvanların kaçışma anları kamerada

DEPREMDEN BİRKAÇ SANİYE ÖNCE KOŞTURMAYA BAŞLADILAR

Korkutan depremde, bölgede bulunan ahırdaki büyükbaş hayvanların tepkileri ortaya çıktı. Güvenlik kameralarınca kaydedilen görüntülerde, hayvanların depremden birkaç saniye önce etrafa koşturduğu görülüyor.

Depremi önceden sezdiler! Ahırdaki hayvanların kaçışma anları kamerada

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, olumsuz bir haberin olmadığını söyleyerek, "Merkez üssü Sarıoğlan olan 4.9 şiddetinde bir depremi şehrimizde yaşadık. Öncelikle hepimize geçmiş olsun. Şuan elimize ulaşan olumsuz bir haber yok. Rabbim bizleri her türlü afetlerden korusun" diye konuştu.


YORUMLAR
500
Özdemir, Doğu Türkistan davasının temsilcileri ile bir araya geldi Özdemir, Doğu Türkistan davasının temsilcileri ile bir araya geldi Büyük Anadolu Fuarı Kayseri'de yapılacak Büyük Anadolu Fuarı Kayseri'de yapılacak Başkan Akay: 'Dünya Çiftçiler Günü kutlu olsun' Başkan Akay: 'Dünya Çiftçiler Günü kutlu olsun'

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Saniyeler önce sezdiler! Kayseri'deki deprem öncesi hayvanların kaçışma anları kamerada - Son Dakika


Advertisement