Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu'na Tümsiad'dan Ziyaret - Son Dakika

Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu'na Tümsiad'dan Ziyaret

11.01.2012 20:21
Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu'na Tümsiad'dan Ziyaret, System.String[]

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu'nu ziyaret etti.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu'nu ziyaret etti.

Konukoğlu, yaptığı açıklamada, TÜMSİAD'ın çalışmalarını yakından izlediğini ve takdir ettiğini belirtti.

Penyecilerin örgütlenmesinin çok önemli olduğuna dikkati çeken Konukoğlu,

"Çok önemli bir eksikliği gidereceğinize inanıyorum. Penyecilerin dernekleşmesinin yararını hep birlikte göreceğiz. SANKO olarak bu tür çalışmalarınızda yanınızdayız, her zaman destek oluruz" dedi.

TÜMSİAD Şube Başkanı Cuma Çekici de, dernek çalışmalarına ilişkin bilgi sunmak ve başarılı yöneticilik deneyiminin imbiğinden geçen önerilerini almak için Konukoğlu'nu ziyaret ettiklerini bildirdi.

Çekici, TÜMSİAD'ın öncülüğünde, üyelerden Mehmet Haskaya'nın başkanlığında

"Penyeciler Derneği" kurulması için çalışma başlattıklarını, Gaziantep'te 1000'in üzerinde penyeci olduğunu, en az yarısını dernek çatısı altında buluşturmayı amaçladıklarını kaydetti.

- GAZİANTEP

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu'na Tümsiad'dan Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Basketbolcu robot fire vermedi! Seyredenlerin nutku tutuldu 17:44 Basketbolcu robot fire vermedi! Seyredenlerin nutku tutuldu ABD'li aşı karşıtı genç, koronavirüsten yaşamını yitirdi 17:36 ABD'li aşı karşıtı genç, koronavirüsten yaşamını yitirdi ABD 17 yıl sonra yenildi! Görkemli galibiyet Fransa'nın oldu 17:24 ABD 17 yıl sonra yenildi! Görkemli galibiyet Fransa'nın oldu
Sarı-Kırmızılı taraftarın yeni yengesi Bianca Maria'nın paylaşımı takdir topladı 17:09 Sarı-Kırmızılı taraftarın yeni yengesi Bianca Maria'nın paylaşımı takdir topladı Gündüz vakti fuhuş rezaleti! Yanlarındaki küçük çocuğa aldırış etmeden, bir araçtan inip diğerine bindiler 15:51 Gündüz vakti fuhuş rezaleti! Yanlarındaki küçük çocuğa aldırış etmeden, bir araçtan inip diğerine bindiler Korkunç kaza! Testereyle ağaç budarken eli kayan adam, kendi boğazını kesti 15:43 Korkunç kaza! Testereyle ağaç budarken eli kayan adam, kendi boğazını kesti
Cübbesini çıkaramadan yere yığıldı! İmam, öğle namazını kıldırdıktan sonra vefat etti 15:30 Cübbesini çıkaramadan yere yığıldı! İmam, öğle namazını kıldırdıktan sonra vefat etti Çocukların çığlığı yürek parçaladı! Anne ve babalarından şiddet gören çocuklar, kilit altında tutulup, işkence edilmiş 14:02 Çocukların çığlığı yürek parçaladı! Anne ve babalarından şiddet gören çocuklar, kilit altında tutulup, işkence edilmiş
Advertisement