Son Dakika Haberleri: Şanlıurfa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya Şanlıurfa'da

Şanlıurfa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya Şanlıurfa'da

3 yıl önce

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya Şanlıurfa'daAK Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa'ya geldi.

Şanlıurfa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya Şanlıurfa'da, System.String[]

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya Şanlıurfa'da


AK Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa'ya geldi.


Kaya, Şanlıurfa temasları kapsamında AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'den yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Kaya, AK Parti'nin kuruluş misyonunun belediyeler olduğunu ve nedenle belediyelerin çalışmalarına önem verdiklerini belirterek, 'Belediyelerimizin dünden bu güne seyahatleri nasıl gidiyor, seçimde neler vaat ettik, kurumsal performansları ne aşamada, anketteki tablolar nelerdir, neleri güzel yaptık ve neleri daha güzel yapabiliriz bunun değerlendirmesini yaptıkö dedi.

Şanlıurfa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya Şanlıurfa'da

Haber Yayın Tarihi: 08.08.2017 08:51 Kaynak: DHACinsel saldırıdan suçlanan genci, gizlice çektiği cinsel ilişki videosu kurtardı
Bir Zamanlar Çukurova'nın oyuncusu Uğur Güneş şarkıcı Reyhan Cansu ile aşk yaşıyor Pes dedirten sapıklık! Eşeğin cinsel organını iple bağladılar