Dövdüğü karısına darp raporu yazan sağlıkçıları da darp etti - Son Dakika

Dövdüğü karısına darp raporu yazan sağlıkçıları da darp etti

10.08.2022 00:11

Sağlıkta şiddet devam ediyor. Şanlıurfa'da bir kişi, dövdüğü karısına hastanede sağlık raporu vermeye çalışan 2 sağlık çalışanını da yakınlarıyla birlikte darbetti. Saldırıyla ilgili olarak koca ve 2 yakını gözaltına alındı. Sağlık görevlileri ise başka bir hastaneden darp raporu alarak kendilerine saldıran 3 kişiden şikayetçi oldu.

Karaköprü ilçesinde kocası Y.A. tarafından darbedilen A.A. ambulansla ilçedeki özel bir hastaneye kaldırıldı. Kadının tedavi olup darp raporu almaya çalıştığı esnada kocası Y.A. beraberindeki yakını M.A. ve T.A. da hastaneye geldi.

SAĞLIKÇILARI DA DÖVDÜLER

Karısına müdahale ederek rapor almasına mani olmaya çalışan Y.A. ve beraberindeki 2 kişi, çıkan arbedede hemşire ve güvenlik görevlisini darbetti. Sağlık görevlileri ise başka bir hastaneden darp raporu alarak kendilerine saldıran 3 kişiden şikayetçi oldu.

Önce karısını dövdü, sonra ona darp raporu yazan sağlıkçıları! Pes dedirten anlar kamerada

3 KİŞİ GÖZALTINDA

Olay yerine gelen polis ekiplerince, Y.A. ile 2 yakını gözaltına alındı. Güvenlik kamerasına yansıyan olayda, hastaneye girmeye çalışan şahısların sağlık çalışanlarını darbettiği ve bu esnada diğer sağlık çalışanlarının kapıyı kapatarak içeri girmelerini engellemeye çalıştıkları görülüyor.

YORUMLAR (2)
500
ŞANLIURFA'DA ÇİFTÇİLER, PAMUK FİYATININ DÜŞÜK OLDUĞU GEREKÇESİYLE EYLEM YAPTI ŞANLIURFA'DA ÇİFTÇİLER, PAMUK FİYATININ DÜŞÜK OLDUĞU GEREKÇESİYLE EYLEM YAPTI Siverek ve Hilvan'da 'Yayalara öncelik duruşu hayata saygı duruşu' kampanyası Siverek ve Hilvan'da 'Yayalara öncelik duruşu hayata saygı duruşu' kampanyası ŞANILURFA - 'Yayalara öncelik duruşu, hayata saygı duruşu' kampanyası ŞANILURFA - 'Yayalara öncelik duruşu, hayata saygı duruşu' kampanyası
Kaynak: AA

Son Dakika 3. Sayfa Dövdüğü karısına darp raporu yazan sağlıkçıları da darp etti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement