Şanlıurfa'dan Kısa Kısa - Son Dakika

Şanlıurfa'dan Kısa Kısa

15.07.2016 16:22
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa

Ceylanpınar ilçesinde Kuran-ı Kerim'i güzel okuma yarışması düzenlendi.

Ceylanpınar ilçesinde Kuran-ı Kerim'i güzel okuma yarışması düzenlendi.

Ceylanpınar Cumhuriyet İlköğretim Okulu Konferans Salonu'nda düzenlenen programda aralarında Suriyelilerin de bulunduğu 11 çocuk yarışmaya katıldı.

Jüri üyelerinin yaptığı değerlendirme sonunda, Nureddin Zeyn birinci, Ahmed Zercavi ikinci ve Abdulvahap Rehal üçündü oldu. Yarışmada dereceye girenler altınla ödüllendirildi.

Yarışmada birinci olan Nureddin Zeyn, çok zor şartlarda yarışmaya hazırlandığını belirterek "Kur'an okumayı seviyorum. Yarışmada birinci olduğum için de çok mutluyum. Kazandığım altını ailemin ihtiyaçları için kullanacağım. Böyle bir imkan tanıdıkları için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Ceylanpınar'da altyapı çalışmaları

Ceylanpınar Belediyesi, bazı Mahallerde altyapı çalışması başlattı.

Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bayol, yaptığı açıklamada Bahçelievler Mahallesinde iki sokakta alt yapı çalışmasının tamamlandığını söyledi.

İlçede ciddi bir alt yapı çalışması yapıldığını belirten Bayol, "Bahçelievler Mahallesinde ŞUSKİ ekipleri tarafından kanalizasyon çalışmalarına başlandı. Bu bölgede ciddi bir alt yapı sorunu vardı. Bu sorundan dolayı vatandaşlarımız yatırımlarını ve inşaatlarını bu bölgede yapamıyorlardı. Bugün ise başlatılan alt yapı çalışmalarıyla vatandaşlarımızın bu sıkıntısını ortadan kaldırıyoruz."dedi.

Kumluca Belediyesi Kız Kuran Kursu'nun Temeli Törenle Atıldı Kumluca Belediyesi Kız Kuran Kursu'nun Temeli Törenle Atıldı Kumluca'da kız Kuran kursu binasının temeli atıldı Kumluca'da kız Kuran kursu binasının temeli atıldı Bahçelievlerli öğrenciler hafıza 15 Temmuz Müzesi'ni ziyaret etti Bahçelievlerli öğrenciler hafıza 15 Temmuz Müzesi'ni ziyaret etti
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Şanlıurfa'dan Kısa Kısa - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement