Sarayönü'nün 2023 Yılı Geleceği Masaya Yatırıldı - Son Dakika

Sarayönü'nün 2023 Yılı Geleceği Masaya Yatırıldı

03.02.2011 15:40
Sarayönü'nün 2023 Yılı Geleceği Masaya Yatırıldı, System.String[]

'Konya-Karaman (TR-52) Bölgesi 2023 Vizyonu Temel Çevresinin Belirlenmesi' Çalışmaları Kapsamında, İlçenin Mevcut Durumunun Belirlenmesine Yönelik Toplantı Gerçekleştirdi.

Sarayönü'nde Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) tarafından 'Konya- Karaman (TR-52) Bölgesi 2023 Vizyonu Temel Çevresinin Belirlenmesi' çalışmaları kapsamında, ilçenin mevcut durumu, gelecek vaat eden sektörlerin 2023 projeksiyonunda belirlenmesine yönelik toplantı gerçekleştirdi.

Sarayönü Belediye Düğün Salonu'nda gerçekleşen toplantıya, Sarayönü Kaymakamı Kemal Yıldız, Sarayönü Belediye Başkanı Mehmet Güney, Ladik Belediye Başkanı Şükrü Tınas, Başhüyük Belediye Başkanı Hüseyin Tavlan, Kadıoğlu Belediye Başkanı Cavit Durmaz, Çeşmelisebil Belediye Başkanı Yunus Demirci, İlçe Tarım Müdürü Mehmet Karlı, iş adamları Hayrettin Demirpolat, Mustafa Arslan, Mehmet Kara, İl Genel Meclis Üyeleri Ziya Çobanoğlu ve Yalçın Badem, Esnaf Odası Başkanı Mehmet Potuk, SYDV Müdürü Ahmet Turan katıldı. İki bölümden oluşan toplantının ilk bölümünde dağıtılan anket Topçuoğlu'nun öncülüğünde dolduruldu. SWOT analizi tarzında hazırlanan anketi anlatan Topçuoğlu, bölgenin güçlü yönlerinin, zayıf yönlerinin, fırsatların ve tehditlerin net olarak belirlenebilmesi için bu anketin hassasiyetle doldurulması gerektiğini bildirdi. Toplantının ikinci bölümünde ise katılımcıların soruları cevaplandırıldı.

- KONYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sarayönü'nün 2023 Yılı Geleceği Masaya Yatırıldı - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kafe ve restoranlar için destek müjdesi: 40 bin liraya kadar ödeme yapacağız Pompalıyla karnından vurulan genç, babasının mezarı başında ölü bulundu Kılıçdaroğlu'nun kürsüdeki öfkeli haliyle ilgili iddia: CHP'den kopuşları engellemeyi ve kararsızları yanında toplamayı hedefliyor Kız arkadaşını cinsel ilişki sonrası spermini çalmaya çalışırken yakaladı Can Yaman ve Diletta Leotta aşk sarhoşu! Yeni görüntüleri ortaya çıktı İngiltere'de bir eve bıçak zoruyla girmeye çalışan saldırgan, genç kadına tecavüz etti Mahalleye dehşeti yaşatan genç kadın, yoldan geçen vatandaşa bıçakla böyle saldırdı Bakanlık tek tek denetleyip cezalarını kesti! İşte fırsatçıların en fazla fahiş fiyat artışı yaptığı ürünler