Sarıkamış Şehitleri İçin Pedal Çevirdiler - Son Dakika

Sarıkamış Şehitleri İçin Pedal Çevirdiler

06.01.2019 12:23

- Sarıkamış Şehitleri için pedal çevirdilerİSTANBUL - Sarıkamış Harekatı'nın 104. yılı anma etkinlikleri çerçevesinde bisiklet turu düzenleyen Küçükçekmece Bisiklet Kulübü, şehitler için Edirnekapı Şehitliği'ne gelerek dualar edip karanfil bıraktı.

- Sarıkamış Şehitleri için pedal çevirdiler

İSTANBUL - Sarıkamış Harekatı'nın 104. yılı anma etkinlikleri çerçevesinde bisiklet turu düzenleyen Küçükçekmece Bisiklet Kulübü, şehitler için Edirnekapı Şehitliği'ne gelerek dualar edip karanfil bıraktı.

Küçükçekmece Bisiklet Kulübü, Sarıkamış şehitlerini anma etkinlikleri çerçevesinde pedal çevirdi. Sarıkamış Şehitlerini Anma ve Şehitlere Saygı" isimli bisiklet turuna çok sayıda bisiklet sever katıldı. Yedikule parkından hareket eden bisiklet severler Edirnekapı şehitliğine gelerek dua edip karanfil bıraktı.

"Sarıkamış şehitleri için toplandık"

"Sarıkamış şehitleri için toplandık" diyen Küçükçekmece Bisiklet Kulübü kaptanı Tuncay Çınar,"Bugün Sarıkamış şehitleri için toplandık. Şehitlerimizi anmak için Kars'a gidemedik ama burada şehitliğe gidip onlara bir nevi dua edip yad edeceğiz. Biz kendimiz kulüp oluşturduk. Bunu her yıl standart yapıyoruz" dedi.

"Bu şekilde bizde destek olmak istiyoruz"

Farkındalık oluşturmak istediklerini söyleyen Zeynep Mutlu ise,"Sarıkamış şehitlerini anma amacıyla her sene yaptığımız bir tur bu. Bisikletler grupları adına bir farkındalık oluşturmak amacıyla da bu şekilde bizde destek olmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Sarıkamış Şehitleri İçin Pedal Çevirdiler
Sarıkamış Şehitleri İçin Pedal Çevirdiler
Sarıkamış Şehitleri İçin Pedal Çevirdiler
Sarıkamış Şehitleri İçin Pedal Çevirdiler

Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Sarıkamış Şehitleri İçin Pedal Çevirdiler - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Acun'un takımı Fortuna Sittard, kupada Nijmegen'e uzatmada 3-2 yeilerek elendi Sosyal medyada, 21'inci yüzyılın 21'inci yılı için binlerce paylaşım yapıldı Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Eşinin ölüm haberini alan kadın, kalp krizi geçirip hayatını kaybetti Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu