Son Dakika Haberleri: Şarkıcı İdo Tatlıses, İbrahim Tatlıses'in Aldığı Tehdit İçin "Babam Gerekeni Yaptı" Dedi

Şarkıcı İdo Tatlıses, İbrahim Tatlıses'in Aldığı Tehdit İçin "Babam Gerekeni Yaptı" Dedi

3 ay önce

Bodrum'da sahne alan İdo Tatlıses, geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses'i arayarak oğlunun can sağlığı hakkında tehdit edilmesi için "Babam gerekeni yaptı" dedi.

Bodrum'da bir beach'te sahne alan İdo Tatlıses, konser öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Babasının geçtiğimiz gün tehdit edilmesi hakkında konuşan Tatlıses, ""Babam gerekeni yaptı, benim açıklama yapmama gerek yok" dedi.

"BABAM GEREKENİ YAPTI"

Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses'i arayan bir kişi İdo'yu öldürmek ile tehdit etmişti. Tehdidin ardından İbrahim Tatlıses savcılığa başvurmuş ve şikayetçi olmuştu. İdo bu konu hakkında, "Babam gerekeni yaptı ve savcılığa başvurdu. Benim açıklama yapmama gerek yok zaten. Kimin tehdit edildiği önemli değil önemli olan böyle bir konunun yaşanmasıdır" dedi. 2 gün boyunca Bodrum'da sahne alan İdo yaz konserlerinin çok yoğun olduğunu, bazı günler 2 konser bile verdiğini ifade etti.

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli

AŞK ACISI ERİTTİ

İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli ile olan ayrılığı hakkında ilk kez açıklamalarda bulundu. İdo, son zamanlarda verdiği kilolar ile ilgili soruları "Aşırı yemek yiyemiyorum. Kilo vermeye devam ediyorum. Yasemin Şefkatli ayrılığının da etkisi var tabi" şeklinde yanıtladı.

İbrahim Tatlıses Oğlu İdo'yu Tehdit Edenlere Gözdağı Verdi: Her Türlü Tehdit Ve Saldırılara Misliyle Cevap Verecek Gücümüz Var

Oğlu İdo'nun Can Güvenliği Hakkında Tehditler Alan İbrahim Tatlıses, Savcılığa Başvurdu


YORUMLAR


Çine Çayı'nda Amatör Balıkçılar, Kendi Boylarında Balıklar Yakalıyor Ferhat Tunç, Terör Örgütü Propagandası Suçundan 1 Yıl 11 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı

Sedanur Güzel Cinayetinde Müge Anlı'nın Programına Çıkan Kişi Gözaltına Alındı