Şarkışla'da Kovid-19 denetimi - Son Dakika

Şarkışla'da Kovid-19 denetimi

23.02.2021 17:01
Şarkışla'da Kovid-19 denetimi, System.String[]

Şarkışla ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) denetimi yapıldı.

Şarkışla ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) denetimi yapıldı.

Kaymakam Necati Aktan, İlçe Emniyet Müdürü Vekili Tugay Keten, Jandarma Komutanı Üsteğmen Özgür Cengiz ve İlçe Sağlık Müdürü Dr. Halil Atalay, esnafların tedbirlere uyup uymadığını denetledi, vatandaşlara maske, mesafe ve hijyen konusunda uyarılarda bulundu.

"Sağlık İçin Hepimiz İçin" sloganıyla Kaymakam Aktan ve beraberindekiler, Cumhuriyet Caddesi'ndeki iş yerlerinde Kovid-19 tedbirlerine uyulup uyulmadığını kontrol etti.

Esnaf ve vatandaşlardan tedbirlere sıkı sıkıya uymalarını isteyen Kaymakam Aktan, "Koronavirüsle etkin mücadele edebilmek için hepimiz birbirimize destek olmalıyız. Sizler de hem iş yerlerinizde kurallara uyarak hem de gelen müşterilere kuralları hatırlatarak bizlere yardımcı olun. Virüsle mücadeleyi hep birlikte başarılı bir şekilde sonlandıralım." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Şarkışla'da Kovid-19 denetimi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Maske takmadığı için uyarılan kadın, iç çamaşırını kafasına taktı Hakan Taşıyan için acil çağrı! Sağlık durumu kötüye gidiyor ABD, muhalifleri tehdit eden 76 Suudi Arabistan vatandaşına yaptırım getirdi TRT 1'den MİT destekli 'Teşkilat' dizisi! Sır gibi saklanan kampüs ilk kez ekrana gelecek Cumhurbaşkanı Erdoğan: Turizm rezervasyonlarında adeta patlama yaşanıyor Yasadışı bahis oynatan şahıs "Beni almaya teçhizatları yetmez" dedi, polis canlı yayında yakaladı Kerimcan Durmaz, 'Peşimde' şarkısının klibinde kadın kılığına girip Sharon Stone pozu verdi Yatak odasında bastığı karısı ve yasak aşkı balkondan atlayıp can vermişti! Suçlanan koca, beraat etti