Son Dakika Haberleri: Sason'da Lise Öğrencilerine Hedef Belirleme Konferansı Verildi

Sason'da Lise Öğrencilerine Hedef Belirleme Konferansı Verildi

4 ay önce

Batman’ın Sason ilçesinde, Kişisel Gelişim Uzmanı Hakan Kömürcüoğlu tarafından Anadolu Lisesi ve Anadolu imam Hatip Lisesinde okuyan öğrencilere Hedef Belirleme ve Başarıya Odaklanma Konferansları verildi.

Sason'da Lise Öğrencilerine Hedef Belirleme Konferansı Verildi, System.String[]
 Batman'ın Sason ilçesinde, Kişisel Gelişim Uzmanı Hakan Kömürcüoğlu tarafından Anadolu Lisesi ve Anadolu imam Hatip Lisesinde okuyan öğrencilere Hedef Belirleme ve Başarıya Odaklanma Konferansları verildi.

Sason Kaymakamlığının organizesiyle Kişisel Gelişim Uzmanı Hakan Kömürcüoğlu'nun konuşmacı olarak katıldığı konferanslarda öğrencilere hedef belirlemede dikkat edilecek hususlar, başarıya odaklanma ve başarıyı arttırmada izlenecek yöntemler konuşuldu. Kömürcüoğlu, zor şartlara rağmen başarıyı yakalayan insanların en önemli özelliklerinin başarıdan vazgeçmeleri ve bir gün mutlaka başaracaklarına inanmaları olduğunu belirtti. Sason da özellikle kırsal kesimlerden gelip liselerde okuyan öğrencilerin bu tarz eğitimlere daha fazla ihtiyaç duyulduğunu söyleyen Sason Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Veysel Göktaş eğitime desteklerinden dolayı Sason Kaymakamı Ökkeş Beyaz'a ve konferansta verdiği faydalı bilgilerden dolayı Kömürcüoğlu'na müteşekkir olduklarını söyledi. - BATMANFlaş İddia: Cumhurbaşkanlığı İçin CHP İki İsim Üzerinde Duruyor: İnce ve Büyükerşen CHP - İYİ Parti İşbirliği ve Gül'ün Adaylığıyla İlgili Erdoğan'dan İlk Değerlendirme

Ankara Kulislerini Hareketlendiren Dedikodu: Gül ve Davutoğlu Gizlice Görüştü!