Satranç Kraliçesi Filmi - Son Dakika

Satranç Kraliçesi Filmi

18.12.2013 15:00
Satranç Kraliçesi Filmi, System.String[]

Satranç Kraliçesi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Satranç Kraliçesi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Corsica adasında yaşayan Helen, evlere temizliğe giderek geçimini sağlamaktadır. Bir gün evlerini temizlediği bir çiftin satranç oynadığını görür. Oyundan çok etkilenen Helen, kocasının doğum gününde ona bir satranç takımı alır. Kocası ilgisiz kalınca, evine temizliğe gittiği Dr. Kröger’den yardım ister. Doktor, Helen’e satranç oynamayı öğretir ve kadının çok yetenekli olduğunu görür. Satranç, artık Helen’in tek tutkusudur ve bu tutkuyu ailesine de aşılamak için elinden geleni yapacaktır.

Yönetmen: Caroline Bottaro

Senaryo: Bertina Henrichs , Caroline Bottaro

Oyuncular: Alexandra Gentil , Francis Renaud, Valérie Lagrange , Kevin Kline, Sandrine Bonnaire

Filmin Türü: Drama 0,

Orijinal Adı: Queen to Play

Yapımcı Firma: Mon Voisin Productions

Yapım Yılı: 2009

Yapım Ülkesi: Fransa, Almanya

Orijinal Dili: Fransızca, İngilizce

Filmin Süresi: 97 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Satranç Kraliçesi Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Satranç Kraliçesi Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

New York Times: Koronavirüs mutasyona uğradı, artık durdurulamaz hale geldi Dolmuş sorduğu şahıs "Yaklaşma, korona var" deyince öldüresiye dövdü Aziz Yıldırım'ın kızını tehdit eden çalışan için 7 yıllık hapis istemiyle dava açıldı Denizli'de korkunç koronavirüs iddiası: Yol kenarında çok sayıda tabut ve koruyucu kıyafet bulundu Beril Işık, eşi Kenan Işık'ın sağlık durumu hakkında çıkan haberleri yalanladı Tuba Büyüküstün, Ekin Mert Daymaz ile aşk mı yaşıyor? Rakibinin kafasına uçan tekme atan futbolcunun 6 maç ceza alması, Brezilya'da büyük tepki çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vatandaşa 'Varlık Barışı' çağrısı: Paranızı ve altınlarınızı sisteme dahil edin