SDP İzmir İl Başkanlığına Operasyon: 4 Gözaltı - Son Dakika

SDP İzmir İl Başkanlığına Operasyon: 4 Gözaltı

24.06.2015 09:49
SDP İzmir İl Başkanlığına Operasyon: 4 Gözaltı, System.String[]

İzmir'de polis, Sosyalist Demokrasi Partisi İl Başkanlığına düzenlediği operasyonda 4 kişiyi gözaltına aldı.

İzmir'de Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP) İl Başkanlığı'na polis ekiplerinin düzenlediği operasyonda 4 kişi gözaltına alındı.

SDP İzmir İl Başkanlığı'na dün gece saatlerinde Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri operasyon düzenledi. Parti binasında, avukatların da katılımıyla arama yapıldı. Aramalarda, 3 tabanca, molotofkokteyli ve bıçak bulunduğu belirtildi. Aramalar sonrasında, parti yöneticisi olduğu bildirilen 1'i kadın 4 kişi gözaltına alındı. Polis, parti binasındaki bazı evrak ve belgelere de el konuldu.

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel SDP İzmir İl Başkanlığına Operasyon: 4 Gözaltı - Son Dakika


Son Dakika

Saldırıyı gerçekleştiren teröristler, paramotorla Münbiç'ten Amanoslar'a gelmiş Son Dakika: Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, 73 yaşında hayatını kaybetti Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapık, gözaltına alındı Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi