Sean Penn, Çekimler Sırasında Perişan Halde Görüntülendi - Son Dakika

Sean Penn, Çekimler Sırasında Perişan Halde Görüntülendi

10.11.2016 10:35

Başrolünü Mel Gibson'la paylaştığı 'The Professor and the Madman' filminin setinde görüntülenen Sean Penn, bakımsız haliyle dikkat çekti.

Usta oyuncu Sean Penn, yeni filmi 'The Professor and the Madman'in Dublin'deki setinde görüntülendi.

KARİZMATİK HALİNDEN ESER YOKTU

'The Professor and the Madman' filminin çekimlerinde objektiflere yakalanan Sean Penn, yara bere içindeki yüzü, keyifsiz ifadesi ve bakımsız görüntüsüyle alışılmış karizmatik halinden hayli uzaktı.

FİLMDE MEL GİBSON DA ROL ALIYOR

56 yaşındaki aktör, filmde başrolü Mel Gibson'la paylaşıyor.

İşte ünlü oyuncunun o görüntüsü;

Sean Penn, Çekimler Sırasında Perişan Halde Görüntülendi

Son Dakika Magazin Sean Penn, Çekimler Sırasında Perişan Halde Görüntülendi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Demiryolları "Çin'e giden ilk ihracat treni yolundan döndü" iddialarına yanıt verdi: Gümrükleme için Halkalı'ya geldi Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Doğu Perinçek'in ABD analizindeki sözleri sosyal medyaya damga vurdu: Biraz kapatsana kamerayı Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Dayakçı hala, 7 yaşındaki kız çocuğunun hayatını kararttı! Kangren yüzünden kolunu kaybetti Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz