Secret Tale No.21 partisine ünlü akını - Son Dakika

Secret Tale No.21 partisine ünlü akını

16.12.2019 10:52
Secret Tale No.21 partisine ünlü akını, System.String[]

"Secret Tale No.21" partisine katılanlar arasında Ahu Yağtu, Gonca Vuslateri, Hakan Akkaya, Deniz Marşan, Begüm Kütük-Erdil Yaşaroğlu, Ebru Şahin, Ekin Mert Daymaz ve Itır Esen de vardı.

"Secret Tale No.21" partisine katılanlar arasında Ahu Yağtu, Gonca Vuslateri, Hakan Akkaya, Deniz Marşan, Begüm Kütük- Erdil Yaşaroğlu, Ebru Şahin, Ekin Mert Daymaz ve Itır Esen de vardı. Davetliler Hot Since 82, Musumeci ve Phunkadelica'nın müzikleri eşliğinde keyifli vakit geçirdi.

Müjde Uzman

Ahu Yağtu

Ebru Şahin

Secret Tale No.21 partisine ünlü akını

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Secret Tale No.21 partisine ünlü akını - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti