Şehitkamil Belediyesinden spora destek - Son Dakika

Şehitkamil Belediyesinden spora destek

25.02.2021 12:46
Şehitkamil Belediyesinden spora destek, System.String[]

Şehitkamil Belediyesi, ilçedeki 351 okula beden eğitimi dersi ve antrenmanlarda kullanılabilecek malzeme desteği verdi.

Şehitkamil Belediyesi, ilçedeki 351 okula beden eğitimi dersi ve antrenmanlarda kullanılabilecek malzeme desteği verdi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Belediye ve Kaymakamlık iş birliğinde, nitelikli sporcuların Gaziantep ve Türk sporuna kazandırılması amacıyla yürütülen Spora Tam Destek Projesi genişletildi.

Bu kapsamda 23 anaokul, 137 ilkokul, 107 ortaokul ve 84 liseye spor malzemeleri desteği yapılması amacıyla hazırlanan protokol, Atatürk Kültür ve Spor Merkezi'nde düzenlenen törenle imzalandı.

Kaymakam Ömer Kalaylı, törende yaptığı konuşmada, yapılan yatırımlarla ilçedeki lisanslı sporcu sayısındaki artış yaşandığını belirtti.

Kapsamını genişlettikleri projeyle sporcu sayılarının daha da arttıracağını dile getiren Kalaylı, "Ümit ediyorum ki, pandemi sonrasında ilçemiz genelindeki şampiyon sporcularımızın başarıları devam eder. Okullarımıza verilen sportif malzeme desteğinin hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ise imkanları dahilinde gerek okullara gerekse de amatör spor kulüplerine destek verdiklerini vurgulayarak, "Elde edilen milli başarılar, hepimize büyük bir gurur yaşatıyor. Bu başarıların süregelmesi adına kurumlar arası iş birliğiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Törene, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Nurettin Özyürek, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.???????

Şehitkamil Belediyesinden spora destek
Şehitkamil Belediyesinden spora destek
Şehitkamil Belediyesinden spora destek
Şehitkamil Belediyesinden spora destek
Şehitkamil Belediyesinden spora destek

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Şehitkamil Belediyesinden spora destek - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Galatasaray, Alexandru Cicaldau'nun maliyetini açıkladı! Serbest kalma bedeli dikkat çekici 22:38 Galatasaray, Alexandru Cicaldau'nun maliyetini açıkladı! Serbest kalma bedeli dikkat çekici Sanatçı Turgay Yıldız korona aşısı yüzünden mi öldü? Ailesi iddialara yanıt verdi 22:29 Sanatçı Turgay Yıldız korona aşısı yüzünden mi öldü? Ailesi iddialara yanıt verdi Sokak röportajında gaziye söylenen sözler sosyal medyada tepki topladı 21:53 Sokak röportajında gaziye söylenen sözler sosyal medyada tepki topladı
Canlı yayında skandal sözler! Trabzon'un bir köyü için 20:15 Canlı yayında skandal sözler! Trabzon'un bir köyü için "At hırsızları" diyen A Spor yorumcusu tepki çekti Günde birkaç defa mastürbasyon yapan adam, felç geçirip hastanelik oldu 19:30 Günde birkaç defa mastürbasyon yapan adam, felç geçirip hastanelik oldu Asya Kaplan Sivrisineği İstanbul'dan sonra 13 ilde daha ortaya çıktı 19:08 Asya Kaplan Sivrisineği İstanbul'dan sonra 13 ilde daha ortaya çıktı
Dünyaca ünlü üzümleri korumak için 4 bin salkımı çöp poşetleriyle kapladı 18:09 Dünyaca ünlü üzümleri korumak için 4 bin salkımı çöp poşetleriyle kapladı Ünlü oyuncu Mike Mitchell, Fethiye'de teknede ölü bulundu! 17:54 Ünlü oyuncu Mike Mitchell, Fethiye'de teknede ölü bulundu!
Advertisement