Son Dakika Haberleri: Şemdinli'de Ölü Ele Geçirilen PKK'lı Teröristle Birlikte AT-4 Tanksavar Ele Geçirildi

Şemdinli'de Ölü Ele Geçirilen PKK'lı Teröristle Birlikte AT-4 Tanksavar Ele Geçirildi

3 ay önce

Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Derecik beldesinde çıkan çatışmada 1 PKK'lı terörist etkisiz hale getirilirken, aralarında 'AT-4' tanksavar silahının da bulunduğu mühimmat ele geçirildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri,  Hakkari'nin  Şemdinli ilçesi  Derecik  Yeşilova Bahar deresinde çıkan çatışmada  PKK'lı 1 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Etkisiz hale getirilen terörist ile birlikte Rus yapımı AT-4 tanksavar silahı ile çok sayıda mühimmat ele geçirildiği de bildirildi.

ÇATIŞMADA ÖLÜ ELE GEÇİRİLDİ

Güvenlik güçlerinin  PKK'lı teröristlere yönelik operasyonları aralıksız sürerken,  Şemdinli İlçesi  Derecik Beldesi  Yeşilova Köyü Bahar Deresi bölgesinde bir  PKK'lı tetörist çıkan çatışmada ölü ele geçirildi.
ÜZERİNDEN AT-4 TANKSAVAR SİLAHI ÇIKTI

Teröristle birlikte 1 Kalaşnikof bu silaha ait 5 dolu şarjör, 3 el bombası, AT-4 tanksavar silahı, 1 adet RPG-7, 4 adet RPG-7 mühimmatı ele geçirildi. Bu operasyonla birlikte  Hakkari'de 1 Ocak 2017 tarihinden bu güne kadar 232, 4 Ağustos 2016 tarihinden bugüne kadar toplam 798  PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.

Hayat Bilgisi'nin Barbie'si İpek Erdem, Bikinili Görüntüsüyle Yürek Hoplattı 78 Kuşağının Efsane İsmi Bülent Uluer, Hayatını Kaybetti
Eşinden Boşanacağı Konuşulan Demet Akalın İkinci Kez Anne mi Oluyor?