Serenay Sarıkaya'nın giydiği kazak sosyal medyayı ikiye böldü - Son Dakika

Serenay Sarıkaya'nın giydiği kazak sosyal medyayı ikiye böldü

27.01.2021 00:40

Serenay Sarıkaya kıyafet seçimi ile sosyal medyayı ikiye böldü. Yasemin Özilhan'ın daha önce giyip poz verdiği triko kazağı tercih eden Sarıkaya'ya binlerce yorum geldi. Bazı kullanıcılar oyuncuyu güzel bulurken, bazıları ise "Özentisin" şeklinde yaptığı yorumlarla eleştiri yağmuruna tuttu.

Cem Yılmaz ile yaşadığı inişli çıkışlı ilişkisinde sık sık gündem olup, ayrılığıyla bomba etkisi yaratan Serenay Sarıkaya, bu kez giydiği triko kazak ile dikkatleri üzerine çekti.

GÖRÜNTÜSÜ İLE ÖZENTİ YORUMLARI GELDİ

Daha önce sosyetik güzel Yasemin Özilhan'ın giyip poz verdiği kazağı tercih eden Sarıkaya, fotoğrafını Instagram üzerinden "Haberim yokmuş gibi çek kanka" notuyla paylaştı. Kısa sürede binlerce beğeni alan Sarıkaya'ya, takipçilerinden "Çok güzelsin", "Özentisin" "Bu kıyafeti daha önce görmüştük" şeklinde iki farklı türde yorumlar yapıldı. Sosyal medyayı ikiye bölen fotoğraf sonrası, kazağın hangi ünlüye daha çok yakıştığı üzerine fotoğrafa gelen eleştiriler, gündemin önemli başlıkları arasına girdi.


Serenay Sarıkaya Yasemin Özilhan'a özendi
Serenay Sarıkaya Yasemin Özilhan'a özendi
Serenay Sarıkaya'nın giydiği kazak sosyal medyayı ikiye böldü

Son Dakika Magazin Serenay Sarıkaya'nın giydiği kazak sosyal medyayı ikiye böldü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Oyuncu Eda Ece koronaya yakalandı, Yasak Elma dizisinin senaryosu değişti Arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavgada 8 kişi yaralandı Karadeniz'deki vaka artışının nedeni 'yanlış anlama' olabilir Altının kilogramı 419 bin 100 liraya yükseldi Boğularak öldürülen kızın acılı babası: Katil benimle birlikte Ayşe'yi aradı, para vermeyi bile düşündüm Sahte şeyh mahkemeyi etkilemek için 14 yeni tanık getirtti, hakim sayıyı fazla bulup duruşmayı erteledi Son Dakika! Erdoğan'dan "Normalleşme hangi illerden başlayacak?" sorusuna yanıt: Pazartesi günü değerlendireceğiz Ardahanlı berber, hatalı basım 100 TL'yi 100 bin TL'den satışa sundu