Sergen Yalçın'dan Cenk Tosun transferi kararı - Son Dakika

Sergen Yalçın'dan Cenk Tosun transferi kararı

12.08.2020 11:12
Sergen Yalçın'dan Cenk Tosun transferi kararı, System.String[]

İngiliz ekibi Everton, Cenk Tosun'u kiralamak için siyah-beyazlıların kapısını çaldı.

İngiliz ekibi Everton, Cenk Tosun'u kiralamak için siyah-beyazlıların kapısını çaldı. Masrafının karşılanması ya da anlaşılması durumunda kiralık göndermeye sıcak baktıklarını iletti.

Teknik direktör Sergen Yalçın, çok iyi bir transfer olabileceğini ancak Cenk Tosun'un Aralık ayından önce sahalara dönme ihtimalinin bulunmadığını yöneticilerle paylaştı ve Cenk'in devre arası dönemi için düşünülebileceğini söyledi. (Fotomaç)

Sergen Yalçın'dan Cenk Tosun transferi kararı

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor Sergen Yalçın'dan Cenk Tosun transferi kararı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Kervansaray Holding'e kayyum ataması sırasında rüşvet dağıtıldığı iddiası HSK'ya taşındı Son Dakika! CHP'den istifa eden Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy tutuklandı Avukatlık ücretlerinin fiyatı değişti! İşte yeni tarife Göztepe, milli takımdan mazeret sunmadan geri dönmeyen Poko'yu takımdan gönderdi Son Dakika! MHP lideri Bahçeli'den Alaattin Çakıcı açıklaması: Benim dava arkadaşımdır; ülkücüden mafya, mafyadan da ülkücü olmaz Ozan Tufan'dan transfer itirafı: Crystal Palace Sörloth'u alınca benim transferim olmadı Ahmet Çakar'dan Terim ve maçın hakemine sert sözler: Ben o zaman 40 yıl hokkabazlık yapmışım 23 banka ve 30 finansal kuruluş arasında protokol imzalanarak esnafa kredi yapılandırma kolaylığı sağlandı