SON DAKİKA SERGEN YALÇIN HABERLERİ

Son Dakika Sergen Yalçın Haberleri

 • 17 Şubat 2019 20:31 Sergen Yalçın: Sergen Yalçın: "Çok Önemli Bir 3 Puan Aldık" - Sergen Yalçın: "Çok önemli bir 3 puan aldık"TRABZON - Spor Toto Süper Lig'de deplasmanda Trabzonspor'u 2-0 mağlup eden Aytemiz Alanyaspor'da, Teknik Direktör Sergen Yalçın, çok önemli bir 3 puan aldıklarını söyledi.
 • 17 Şubat 2019 19:16 Çok Önemli Bir 3 Puan Aldık Çok Önemli Bir 3 Puan Aldık" Spor Toto Süper Lig'de deplasmanda Trabzonspor'u 2-0 mağlup eden Aytemiz Alanyaspor'da Teknik Direktör Sergen Yalçın, çok önemli bir 3 puan aldıklarını söyledi.
 • 17 Şubat 2019 19:08 Sergen Yalçın: "Çok Önemli Bir 3 Puan Aldık" Spor Toto Süper Lig'de deplasmanda Trabzonspor'u 2-0 mağlup eden Aytemiz Alanyaspor'da, Teknik Direktör Sergen Yalçın, çok önemli bir 3 puan aldıklarını söyledi.
 • 14 Şubat 2019 00:57 Sergen Yalçın: Hakem Arkadaşlara ve Var Sistemine Güveniyoruz Teknik direktör Sergen Yalçın gözetiminde çift kale taktik idmanıyla devam eden futbolcular, esneme hareketleriyle antrenmanı tamamladı
 • 14 Şubat 2019 00:17 Spor Sergen Yalçın Hakem Arkadaşlara ve Var Sistemine Güveniyoruz Spor Sergen Yalçın Hakem Arkadaşlara ve Var Sistemine Güveniyoruz Spor Sergen Yalçın Hakem arkadaşlara ve VAR sistemine güveniyoruzEngin ANAK ALANYA (Antalya) (DHA) - Spor Toto Süper Lig'in 22'nci haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Aytemiz Alanyaspor çalışmalarını çift idmanla sürdürdü.
 • 13 Şubat 2019 21:06 Sergen Yalçın: Hakem Arkadaşlara ve Var Sistemine Güveniyoruz Sergen Yalçın: Hakem Arkadaşlara ve Var Sistemine Güveniyoruz Teknik direktör Sergen Yalçın gözetiminde çift kale taktik idmanıyla devam eden futbolcular, esneme hareketleriyle antrenmanı tamamladı
 • 13 Şubat 2019 20:32 Sergen Yalçın: Sergen Yalçın: "Biz de Geçen Hafta Hakemden Nasibimizi Aldık" Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, "Hakemlerin böyle gündeme gelmeleri, böyle güzel giden bir ligde doğru değil. Yani o kadar gündeme gelmemeliler.
 • 13 Şubat 2019 20:16 Kolay Maç Olmayacak Kolay Maç Olmayacak" Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında Trabzospor ile oynayacakları karşılaşmayla ilgili, "Trabzonspor iyi bir takım, güçlü iyi oyunculardan kurulu bir ekip. İç sahada da iyi oynayan bir takım. Kolay maç olmayacak" dedi.
 • 13 Şubat 2019 20:03 Sergen Yalçın: Sergen Yalçın: "Kolay Maç Olmayacak" Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında Trabzospor ile oynayacakları karşılaşmayla ilgili, "Trabzonspor iyi bir takım, güçlü iyi oyunculardan kurulu bir ekip. İç sahada da iyi oynayan bir takım. Kolay maç olmayacak" dedi.
 • 13 Şubat 2019 19:50 Biz de Geçen Hafta Hakemden Nasibimizi Aldık Biz de Geçen Hafta Hakemden Nasibimizi Aldık" Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, "Hakemlerin böyle gündeme gelmeleri, böyle güzel giden bir ligde doğru değil. Yani o kadar gündeme gelmemeliler.
 • 07 Şubat 2019 18:39 Hep Stresli ve Zor Sezonlar Yaşıyoruz Hep Stresli ve Zor Sezonlar Yaşıyoruz" Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, teknik direktörlük hayatında görev aldığı takımların alt sıralarda yer almasının stresli ve zor sezonlar kendisine yaşattığını söyledi.
 • 07 Şubat 2019 18:18 Sergen Yalçın: Sergen Yalçın: "Ozan'ı Futbolcu Olduğuna İkna Etmeye Çalışıyoruz" - Sergen Yalçın: "Ozan'ı futbolcu olduğuna ikna etmeye çalışıyoruz" Yalçın: "İstediğimiz transferleri hemen hemen yaptık"ANTALYA - Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, devre arasında kadrolarına kattıkları Ozan Tufan ile ilgili olarak, "Ozan Tufan'ın durumunu zaten biliyorsunuz,...
 • 07 Şubat 2019 17:54 Sergen Yalçın: "Hala Futbolculuğumun Konuşulması Beni Çok Rahatsız Ediyor" AYTEMİZ Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, "Benimle ilgili hala futbolculuktan kalma yaşantım ön planda tutuluyor.
 • 07 Şubat 2019 17:42 Spor Sergen Yalçın Hala Futbolculuğumun Konuşulması Beni Çok Rahatsız Ediyor Spor Sergen Yalçın Hala Futbolculuğumun Konuşulması Beni Çok Rahatsız Ediyor Spor Sergen Yalçın Hala futbolculuğumun konuşulması beni çok rahatsız ediyorEngin ANAK ALANYA (Antalya), (DHA) -Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Benimle ilgili hala futbolculuktan kalma yaşantım ön planda tutuluyor.
 • 07 Şubat 2019 17:31 Ozan'ı Futbolcu Olduğuna İkna Etmeye Çalışıyoruz Ozan'ı Futbolcu Olduğuna İkna Etmeye Çalışıyoruz" Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, "Ozan Tufan'ın durumunu zaten biliyorsunuz, 13 aydır futbol oynamamış.
 • 07 Şubat 2019 17:23 Sergen Yalçın: "Ozan'ı Futbolcu Olduğuna İkna Etmeye Çalışıyoruz" Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, devre arasında kadrolarına kattıkları Ozan Tufan ile ilgili olarak, "Ozan Tufan'ın durumunu zaten biliyorsunuz, 13 aydır futbol oynamamış.
 • 07 Şubat 2019 17:13 Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın: Ozan Tufan'ı Futbolcu Olduğuna İkna Etmeye Çalışıyoruz Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın: Ozan Tufan'ı Futbolcu Olduğuna İkna Etmeye Çalışıyoruz Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, "Ozan Tufan'ın durumunu zaten biliyorsunuz, 13 aydır futbol oynamamış, çok dışarıda kalmış bir futbolcuydu. Ozan Tufan'ı futbolcu olduğuna ikna etmeye çalışıyoruz." dedi.
 • 07 Şubat 2019 16:58 Hep Stresli ve Zor Sezonlar Yaşıyoruz" Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, teknik direktörlük hayatında görev aldığı takımların alt sıralarda yer almasının stresli ve zor sezonlar kendisine yaşattığını söyledi.
 • 06 Şubat 2019 15:23 Alanyaspor'da Göztepe Mesaisi Alanyaspor Cengiz Aydoğan Tesisleri'nde, Teknik Direktör Sergen Yalçın'ın gözetiminde yapılan idmana futbolcular ısınma hareketleriyle başladı
 • 03 Şubat 2019 12:34 Rıdvan Dilmen: Sergen Yalçın, Bir Gün Beşiktaş'ın Başına Geçecek Rıdvan Dilmen: Sergen Yalçın, Bir Gün Beşiktaş'ın Başına Geçecek Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, dün oynanan Alanyaspor - Galatasaray maçının ardından "Sergen Yalçın bir gün Beşiktaş'ın başına geçecek." dedi.
 • 02 Şubat 2019 23:10 Sergen Yalçın: "İyi Bir Oyun Oldu" - Sergen Yalçın: "İyi bir oyun oldu"ANTALYA - Spor Toto Süper Lig'in 20. hafta maçında sahasında Galatasaray ile karşılaşarak 1-1'lik skorla berabere kalan Aytemiz Alanyaspor'da Teknik Direktör Sergen Yalçın, "İstediğimiz her şeyi yaptık diyebiliriz. Daha fazla gol pozisyonu bulabilirdik.
 • 02 Şubat 2019 22:56 İyi Bir Oyun Oldu İyi Bir Oyun Oldu" Spor Toto Süper Lig'in 20. hafta maçında sahasında Galatasaray ile karşılaşarak 1-1'lik skorla berabere kalan Aytemiz Alanyaspor'da Teknik Direktör Sergen Yalçın, "İstediğimiz her şeyi yaptık diyebiliriz. Daha fazla gol pozisyonu bulabilirdik.
 • 02 Şubat 2019 22:48 Sergen Yalçın: "İyi Bir Oyun Oldu" Spor Toto Süper Lig'in 20. hafta maçında sahasında Galatasaray ile karşılaşarak 1-1'lik skorla berabere kalan Aytemiz Alanyaspor'da Teknik Direktör Sergen Yalçın, "İstediğimiz her şeyi yaptık diyebiliriz. Daha fazla gol pozisyonu bulabilirdik.
 • 02 Şubat 2019 22:48 Maçın Ardından Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında sahalarında 1-1 berabere kaldıkları Galatasaray maçında futbolcuların ortaya koyduğu performanstan memnun olduğunu söyledi.
 • 01 Şubat 2019 12:37 Aytemiz Alanyaspor'da Sergen Yalçın Farkı Aytemiz Alanyaspor, Spor Toto Süper Lig'in 13. haftası öncesi göreve gelen teknik direktör Sergen Yalçın yönetiminde çıktığı 7 maçta 3'er galibiyet ve beraberlik aldı, sadece bir kez kaybetti.
 • 29 Ocak 2019 00:04 Mke Ankaragücü - Aytemiz Alanyaspor Maçının Ardından Mke Ankaragücü - Aytemiz Alanyaspor Maçının Ardından Mustafa Kaplan: "Başkanla oturup konuşuruz, ayrılmamız gerekiyorsa ayrılırız"Sergen Yalçın: "Zor bir mücadele oldu ve kazandığımız için mutluyuz "Fatih POYRAZ - Ercan ATA - Özkan ARSLAN / ANKARA - MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Mustafa Kaplan ve Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen...
 • 28 Ocak 2019 23:41 Spor Sergen Yalçın'ın Açıklamaları Spor Sergen Yalçın'ın Açıklamaları Spor Sergen Yalçın'ın açıklamaları(Tür: Spor)
 • 28 Ocak 2019 23:23 Mke Ankaragücü - Aytemiz Alanyaspor Maçının Ardından - Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Yalçın Mke Ankaragücü - Aytemiz Alanyaspor Maçının Ardından - Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Yalçın Maçın ardından Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın basın toplantısı düzenledi
 • 28 Ocak 2019 23:03 Sergen Yalçın: Sergen Yalçın: "Ankaragücü Taraftarı Bugün Görevini Yerine Getirdi" Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, galibiyet sonrası yaptığı açıklamada iyi oynayarak kazandıklarını söyledi.
 • 24 Ocak 2019 22:20 Sergen Yalçın: Sergen Yalçın: "İstediğimiz Pozisyonları Bulamadık" - Sergen Yalçın: "İstediğimiz pozisyonları bulamadık"İSTANBUL - Kasımpaşa karşısında planladıkları oyunu sahaya yansıtamadıklarını belirten Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, "Tur atlamayı ümit ediyorduk. Rakip 10 kişi kaldıktan sonra üretemedik.
 • 24 Ocak 2019 21:28 Sergen Yalçın: "İstediğimiz Pozisyonları Bulamadık" Kasımpaşa karşısında planladıkları oyunu sahaya yansıtamadıklarını belirten Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, "Tur atlamayı ümit ediyorduk. Rakip 10 kişi kaldıktan sonra üretemedik.
 • 22 Ocak 2019 22:02 Sergen Yalçın: "Fenerbahçe Toparlayacaktır" Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, "Fenerbahçe büyük bir camiadır.
 • 22 Ocak 2019 21:47 Spor Sergen Yalçın, Fenerbahçe Toparlayacaktır Spor Sergen Yalçın, Fenerbahçe Toparlayacaktır Spor Sergen Yalçın, Fenerbahçe toparlayacaktırEngin ANAK ALANYA (Antalya) (DHA) - Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, 'Fenerbahçe büyük bir camiadır.
 • 22 Ocak 2019 20:23 Sergen Yalçın: Sergen Yalçın: "Fenerbahçe Toparlayacaktır" Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, "Fenerbahçe büyük bir camiadır.
 • 22 Ocak 2019 20:03 Alanyaspor'da Hedef Üst Sıralara Çıkmak Alanyaspor'da Hedef Üst Sıralara Çıkmak Spor Toto Süper Lig ekibi Aytemiz Alanyaspor'un teknik direktörü Sergen Yalçın, iyi sonuçlar alarak orta grubu yakalamak istediklerini söyledi.
 • 22 Ocak 2019 19:26 Alanyaspor'da Hedef Üst Sıralara Çıkmak Alanyaspor'da Hedef Üst Sıralara Çıkmak Spor Toto Süper Lig ekibi Aytemiz Alanyaspor'un teknik direktörü Sergen Yalçın, iyi sonuçlar alarak orta grubu yakalamak istediklerini söyledi.
 • 22 Ocak 2019 19:03 Sergen Yalçın: Sergen Yalçın: "Biz Tur Atlayarak, Kupada Devam Etmek İstiyoruz" - Sergen Yalçın: "Biz tur atlayarak, kupada devam etmek istiyoruz" "Biz iyi sonuçlar alarak orta grubun içine girmek istiyoruz" Aytemiz Alanyaspor'da kupa maçı hazırlıkları sürüyorANTALYA - Kasımpaşa ile yapacağı Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu 2.
 • 22 Ocak 2019 18:30 Sergen Yalçın: Sergen Yalçın: "Biz Tur Atlayarak, Kupada Devam Etmek İstiyoruz" Kasımpaşa ile yapacağı Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu 2. maçının hazırlıklarını sürdüren Aytemiz Alanyaspor'da Teknik Direktör Sergen Yalçın, "Kupada zorlu bir rövanş oynayacağız tabii Kasımpaşa güçlü bir takım ama biz tur atlayarak, kupada devam etmek istiyoruz.
 • 21 Ocak 2019 16:03 Aytemiz Alanyaspor'da Kupa Mesaisi Aytemiz Alanyaspor'da Kupa Mesaisi Alanyaspor Cengiz Aydoğan Tesisleri'nde Teknik Direktör Sergen Yalçın'ın gözetiminde başlayan antrenmanda, Demir Grup Sivasspor mücadelesinde ilk 11'de forma giyen futbolcular yenileme koşusu yaptı
 • 21 Ocak 2019 00:13 Aytemiz Alanyaspor - Demir Grup Sivasspor Maçının Ardından Sivasspor maçının takımı için çok önemli olduğunu söyleyen Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, "Kendi sahamızda oynadığımız, özellikle rakibimiz olan takımlarla oynadığımız müsabakaları kazanmak zorundayız
 • 20 Ocak 2019 21:13 Aytemiz Alanyaspor-Demir Grup Sivasspor Maçının Ardından Aytemiz Alanyaspor-Demir Grup Sivasspor Maçının Ardından Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında konuk ettiği Demir Grup Sivasspor'u 2-0 yenen Aytemiz Alanyaspor'un teknik direktörü Sergen Yalçın, sergilenen oyunun kendisini mutlu ettiğini söyledi.
 • 20 Ocak 2019 20:19 Maçın Ardından Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında konuk ettiği Demir Grup Sivasspor'u 2-0 yenen Aytemiz Alanyaspor'un teknik direktörü Sergen Yalçın, sergilenen oyunun kendisini mutlu ettiğini söyledi.
 • 20 Ocak 2019 19:56 Sergen Yalçın: Sergen Yalçın: "Ligde İkinci Yarıya Başlangıcımız Gayet İyi" - Sergen Yalçın: "Ligde ikinci yarıya başlangıcımız gayet iyi" "1 ya da 2 oyuncu transfer yapmayı planlıyoruz"ANTALYA - Spor Toto Süper Lig'in 18.
 • 20 Ocak 2019 19:46 Ligde İkinci Yarıya Başlangıcımız Gayet İyi Ligde İkinci Yarıya Başlangıcımız Gayet İyi" Spor Toto Süper Lig'in 18. hafta maçında sahasında Demir Grup Sivasspor'u 2-0'lık skorla mağlup eden Aytemiz Alanyaspor'da Teknik Direktör Sergen Yalçın, "Maçtan 2-0'lık skorla ayrıldık.
 • 20 Ocak 2019 19:40 Sergen Yalçın: Sergen Yalçın: "Ligde İkinci Yarıya Başlangıcımız Gayet İyi" Spor Toto Süper Lig'in 18. hafta maçında sahasında Demir Grup Sivasspor'u 2-0'lık skorla mağlup eden Aytemiz Alanyaspor'da Teknik Direktör Sergen Yalçın, "Maçtan 2-0'lık skorla ayrıldık.
 • 20 Ocak 2019 19:37 Aytemiz Alanyaspor - Demir Grup Sivasspor Maçının Ardından Aytemiz Alanyaspor - Demir Grup Sivasspor Maçının Ardından Sivasspor maçının takımı için çok önemli olduğunu söyleyen Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, "Kendi sahamızda oynadığımız, özellikle rakibimiz olan takımlarla oynadığımız müsabakaları kazanmak zorundayız
 • 18 Ocak 2019 00:33 Maçın Ardından Maçın Ardından Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu ilk maçında Kasımpaşa ile 0-0 berabere kalan Aytemiz Alanyaspor'un teknik direktörü Sergen Yalçın, sahalarında yaşadıkları golsüz beraberliğin çok dezavantaj olmadığını söyledi.
 • 17 Ocak 2019 23:56 Maçın Ardından Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu ilk maçında Kasımpaşa ile 0-0 berabere kalan Aytemiz Alanyaspor'un teknik direktörü Sergen Yalçın, sahalarında yaşadıkları golsüz beraberliğin çok dezavantaj olmadığını söyledi.
 • 17 Ocak 2019 22:50 Sergen Yalçın: Sergen Yalçın: "Müsabakada Öteki Tura Geçebiliriz Diye Düşünüyorum" - Sergen Yalçın: "Müsabakada öteki tura geçebiliriz diye düşünüyorum"ANTALYA - Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu ilk maçında sahasında Kasımpaşa 0-0'lık skorla berabere kalan Aytemiz Alanyaspor'da Teknik Direktör Sergen Yalçın, "İyi bir maç olduğunu düşünüyorum.
 • 17 Ocak 2019 22:31 Müsabakada Öteki Tura Geçebiliriz Diye Düşünüyorum Müsabakada Öteki Tura Geçebiliriz Diye Düşünüyorum" Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu ilk maçında sahasında Kasımpaşa 0-0'lık skorla berabere kalan Aytemiz Alanyaspor'da Teknik Direktör Sergen Yalçın, "İyi bir maç olduğunu düşünüyorum.