Afganistan'daki Patlamada 7 Kişi Öldü, 6 Kişi de Yaralandı - Son Dakika

Afganistan'daki Patlamada 7 Kişi Öldü, 6 Kişi de Yaralandı

07.12.2022 18:05
Afganistan'daki Patlamada 7 Kişi Öldü, 6 Kişi de Yaralandı

I-ŞERİF, 7 Aralık (Xinhua) -- Afganistan'ın kuzeyindeki Belh vilayetinin merkezi Mezar-ı Şerif'te meydana gelen bir patlamanın olduğu yere yakın bir bölge görülüyor, 6 Aralık 2022.

MEZAR-I-ŞERİF, 7 Aralık (Xinhua) -- Afganistan'ın kuzeyindeki Belh vilayetinin merkezi Mezar-ı Şerif'te meydana gelen bir patlamanın olduğu yere yakın bir bölge görülüyor, 6 Aralık 2022. Vilayet polis sözcüsü Mohammad Asif Waziri, Salı günü Mezar-ı Şerif'te bir bombanın hükümet işçilerinin bulunduğu bir otobüsün geçtiği sırada patlaması sonucu 7 kişinin öldüğünü ve 6 kişinin de yaralandığını bildirdi. (Fotoğraf: Khibar Momand/Xinhua)

Kaynak: Xinhua
YORUMLAR
500
Ömer Fethi Gürer: Şeker Fabrikaları Kamuda Olsaydı Şeker 15 Liranın Üzerine Çıkmazdı Ömer Fethi Gürer: Şeker Fabrikaları Kamuda Olsaydı Şeker 15 Liranın Üzerine Çıkmazdı Ömer Fethi Gürer: Şeker Fabrikaları Kamuda Olsaydı Şeker 15 Liranın Üzerine Çıkmazdı Ömer Fethi Gürer: Şeker Fabrikaları Kamuda Olsaydı Şeker 15 Liranın Üzerine Çıkmazdı Biden, Afganistan kaynaklı 'ulusal acil durumun' devamı için Kongre'ye mektup gönderdi Biden, Afganistan kaynaklı 'ulusal acil durumun' devamı için Kongre'ye mektup gönderdi

Son Dakika Güncel Afganistan'daki Patlamada 7 Kişi Öldü, 6 Kişi de Yaralandı - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement