Serik'te engelli ve yetim çocuklar iftarda buluştu - Son Dakika

Serik'te engelli ve yetim çocuklar iftarda buluştu

30.04.2022 12:47
Serik'te engelli ve yetim çocuklar iftarda buluştu

Serik İlçe Müftülüğü yetim ve engelli çocukları iftarda buluşturdu.

Serik İlçe Müftülüğü yetim ve engelli çocukları iftarda buluşturdu.

Müftülük bahçesinde düzenlenen programa, Kaymakam Ahmet Hikmet Şahin, Serik Cumhuriyet Savcısı Ali Erdem, Serik Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yıldırım, İlçe Müftüsü İbrahim Keser, kurum amirleri ile engelli ve yetim çocuklar katıldı.

Okunan Kur'an-ı Kerim'in ardından Müftü İbrahim Keser tarafından dua edildi.

İlçe Kaymakamı Ahmet Hikmet Şahin, yaptığı konuşmada, çocuklarla birlikte iftar açmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

İlçe Müftüsü İbrahim Keser de, Hazreti Muhammed'in engelli ve yetimlerle ilgili gösterdiği ehemmiyetten, ihtimam ve sevgiden bahsederek, "Bu iftar, bugüne kadar yapılan iftarların en kıymetlisi ve en güzeliydi. Gönül soframıza katılmanız bizleri onurlandırdı." diye konuştu.

YORUMLAR
500
BÜYÜKÇEKMECE'DE ENGELLİ AĞABEYİNİ SİLAHLA ÖLDÜRDÜ BÜYÜKÇEKMECE'DE ENGELLİ AĞABEYİNİ SİLAHLA ÖLDÜRDÜ Son dakika haber... Büyükçekmece'de engelli ağabeyini silahla öldürdü Son dakika haber... Büyükçekmece'de engelli ağabeyini silahla öldürdü Son dakika haberleri: Kocaeli'de kıyıya 4 büyükbaş ölüsü vurdu Son dakika haberleri: Kocaeli'de kıyıya 4 büyükbaş ölüsü vurdu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Serik'te engelli ve yetim çocuklar iftarda buluştu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement