Sertab Erener'in Yeni Saçları, Sosyal Medyada Konu Oldu - Son Dakika

Sertab Erener'in Yeni Saçları, Sosyal Medyada Konu Oldu

06.02.2017 14:28

Şarkıcı Sertab Erener'in özçekim yapıp paylaştığı fotoğrafta yeni saç stili dikkat çekti. Hayranlarının bir kısmı saçını beğendi, bir kısmı ise, 'çok yaşlı göstermiş' diye yorumladı.

Şarkıcı Sertab Erener Instagram hesabından fotoğraf paylaştı. Erener'in yeni stilini görenler çok şaşırdı. Kısacık kestirdiği saçlarını bakır kızılına boyayan Erener'i hayranları arasında hem eleştiren hem de beğenen vardı.

"ÇOK YAŞLI GÖSTERMİŞ"

Eleştirenler, Erener'in yeni saçlarını 'çok yaşlı göstermiş' diye yorumladı.

İşte Sertap Erener'in o paylaşımı:

Kaynak: Haberler.com/ Meltem Kaya

Sertab Erener'in Yeni Saçları, Sosyal Medyada Konu Oldu
Sertab Erener'in Yeni Saçları, Sosyal Medyada Konu Oldu

Son Dakika Magazin Sertab Erener'in Yeni Saçları, Sosyal Medyada Konu Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Kullanmaya kıyamazsın! 12 bin 950 liralık çöp kutusu görenleri hayrete düşürdü Güne yükselişle başlayan dolar 7,37'den işlem görüyor Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak önce transfer iptal etti, sonra da görevini bıraktı Son Dakika: Fahiş fiyat artışı yapan 120 firmaya 3,5 milyon lira ceza kesildi Hakkında yakalama kararı çıkartılan Youtuber Fariz, gözaltına alınma anını da şova çevirdi İngiliz model Daisy Lowe'dan taciz itirafı: Fotoğrafçım beni yatak odasına götürüp cinsel organını gösterdi İç savaşa sürüklenen Hollanda'da göstericilerin bir köprüyü havaya uçurduğu iddia edildi Sibirya'da 40 bin yıldır buzulda korunan gergedan keşfedildi