Sevgililer Gününün En Şık ve Özel Armağanı - Son Dakika

Sevgililer Gününün En Şık ve Özel Armağanı

Sevgililer Gününün En Şık ve Özel Armağanı
Son Güncelleme: 12.01.2012 10:46

'Pırlanta Yağmuru' sevgilinize en değerli sürprizi hazırlıyor.

Her bütçeye ve zevke uygun yüzükler ile sevdiğinizi şımartın…

Mücevher dünyasının parlayan yıldızı Jival, en özel günlerinizin şahidi olmaya devam ediyor. Jival, Sevgililer Günü için hazırladığı yeni koleksiyonu 'Pırlanta Yağmuru' ile sevginizi ifade etmenin en şık yolunu sunuyor. Sevdiğinizle ömür boyu mutlu olmak için atılacak ilk adımın en önemli gününde Jival sizi yalnız bırakmıyor. Her bütçeye uygun alternatifleri içeren tektaş koleksiyonu ile daima hatırlanacak evlenme tekliflerinin ömür boyu şahidi oluyor.

Taşın zarafetle işlendiği Jival Sevgililer Günü Koleksiyonu 'Pırlanta Yağmuru'nda, ince işçiliği, taşlarının berraklığı ve farklı tasarımlarıyla birbirinden şık tektaş pırlanta yüzükler dikkat çekiyor. Jival'in şık tasarımlı pırlanta kutularında sunulan pırlanta tektaş yüzükler, Sevgililer Günü'nde sevdiğine unutulmaz ve özel hediye almak isteyenlerin tercihi oluyor.

Zarif pırlanta tektaş yüzüklerin yanı sıra koleksiyonda bulunan zirkon taşlı altın yüzükler, Sevgililer Günü için anlamlı hediye arayanlara hitap ediyor. Jival'ın yeni koleksiyonundaki pırlantayı ulaşılmaz olmaktan çıkaran tektaş yüzükler 750 TL'den başlayan fiyatlarla aşkını en zarif şekilde anlatmak isteyenlerle buluşuyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sevgililer Gününün En Şık ve Özel Armağanı - Son Dakika


Advertisement