Seydişehir'de Birlik İçinde Yeni Türkiye Konferansı - Son Dakika

Seydişehir'de Birlik İçinde Yeni Türkiye Konferansı

12.04.2015 14:22
Seydişehir'de Birlik İçinde Yeni Türkiye Konferansı, System.String[]

KONYA (AA) – Seydişehir AK Parti Kadın Kolları tarafından 'Birlik İçinde Yeni Türkiye' konulu konferans yapıldı.

KONYA (AA) – Seydişehir AK Parti Kadın Kolları tarafından 'Birlik İçinde Yeni Türkiye' konulu konferans yapıldı.

Belediye düğün salonunda  yapılan konferansa konuşmacı olarak yazar Sevda Türküsev katıldı.

Türküsev,  geleceğin inşası  Türkiye'nin çeşitli yerlerini dava şuuruyla dolaştıklarını belirtti.

Türkiye'nin gündem belirleyen ülke konumuna geldiğini ifade eden Türküsev, şunları söyledi:

"Yeni Türkiye kavramı sadece Türkiye'yi değil tüm Dünya ve İslam Dünyasını içermektedir. Yeni Türkiye'de Başkanlık sistemi bir yönetsel sistem değişikliğidir. Aynı zamanda temel hak ve özgürlüklerdir. Aynı zamanda Türkiye siyasetin kronikleşmiş problemlerinin çözümüdür. Yeni Türkiye derken kökleriyle buluşan, kökleri üzerinde yeniden yükselmeye gayret eden, yeniden Osmanlı gibi büyük bir medeniyet etrafında hem Türkiye'yi hem de Orta Doğu'yu yeni dünya üzerinde inşa eden ülke olduğunu görüyoruz."

Konferansa Belediye Başkanı Mehmet Tutal, AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Baro Başkanı Mehmet Koyuncuoğlu, AK Parti ilçe Teşkilatı üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Seydişehir'de Birlik İçinde Yeni Türkiye Konferansı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hacıyev'den, Ermenistan'ın Berde'ye saldırısına tepki: Erkeklerse savaş alanında ortaya çıksınlar Prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara büyük fırsat! Yapılandırma için 2 ayınız var Otoyol ve köprülere "dinamik fiyatlandırma" modeli geliyor: Geçişler ucuzlayacak Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi