Son Dakika Haberleri: Şeyma Şubaşı'dan Acun Ilıcalı'yı Kıskandıracak Paylaşım

Şeyma Şubaşı'dan Acun Ilıcalı'yı Kıskandıracak Paylaşım

9 gün önce

Şeyma Şubaşı sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımıyla takipçilerini heyecanlandırdı. Şubaşı'nın takipçileri, "Acun bunu çok kıskanacak" yorumunda bulundu.

2.8 milyon takipçi sayısıyla Instagram'da en çok takipçisi olan ünlülerden olan Şeyma Şubaşı'dan Acun Ilıcalı'yı kıskandıracak cesur paylaşımla takipçilerini heyecanlandırdı.

TAKİPÇİLERİNİ HEYECANLANDIRDI

Uzun zamandır dekolteli paylaşımlar yapmaktan sakınan Şeyma Şubaşı, paylaştığı bikinili fotoğrafıyla bu kuralını rafa kaldırdı. Subaşı, fotoğrafıyla takipçilerini heyecanlandırdı.

ACUN ILICALI'YI KISKANDIRACAK FOTOĞRAF

Geçtimiz yıllarda yaptığı açıklamayla Acun Ilıcalı'nın dekolte kuralını istemeden olsa afişe eden Şubaşı, "Şortlarımda sıkıntı yok, üst dekolteden hoşlanmaz" ifadelerini kullnamıştı. Takipçileri Subaşı'nın bu sözünü hatırlatarak Acun Ilıcalı'nın kıskanacağını söyledi.
Hülya Avşar'ı, Sahilde Yürürken Arkadan Sarılan Hayranları Korkuttu "Yabancı Damat"ın Nazlı'sı Nehir Erdoğan, Çalılıkların İçinde Çekildiği Bikinili Pozunu Paylaştı

Oyuncu Irmak Şahin İle Evlenecek Olan Asena Tuğal, Kına Yakma Görüntülerini Paylaştı Prens William ve Kate Middleton, Oğulları Prens George'un Doğum Günü İçin Karayip'teki "Mustique" Adasını Seçti