Siirt'e 5 Yıldızlı Spor Tesisi - Son Dakika

Siirt'e 5 Yıldızlı Spor Tesisi

01.05.2019 17:25
Siirt'e 5 Yıldızlı Spor Tesisi, System.String[]

Trabzonspor Kongre Üyesi olan Siirt Valisi Ali Fuat Atik'in Bölgesel Amatör Futbol Ligi'nde mücadele eden Siirt Özel İdarespor için yaptığı tesis 5 yıldızlı otelleri ve Süper Lig takımlarının tesislerini aratmıyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi olan Siirt Valisi Ali Fuat Atik'in Bölgesel Amatör Futbol Ligi'nde mücadele eden Siirt Özel İdarespor için yaptığı tesis 5 yıldızlı otelleri ve Süper Lig takımlarının tesislerini aratmıyor.

Vali Atik'in desteğiyle Siirt Özel İdare tarafından Bölgesel Amatör Futbol Ligi'nde mücadele eden Siirt Özel İdarespor için yaptırılan modern tesis görenleri kendisine hayran bırakıyor. 5 yıldızlı otelleri andıran tesiste antrenman sahalarından Türk hamamına, özel havuzlardan sporcuların konaklama odalarına ve sporcu aileleri için yapılan özel odalara kadar her şey bulunuyor.

Vali Ali Fuat Atik, birçok Süper Lig kulübünde bulunmayan tesisin kapıları gezerek tesisin özellikleri hakkında bilgi verdi. Vali Atik, bölge halkının sporu çok sevdiğini ancak bunun doğru şekilde değerlendirilemediğine dikkat çekerek tesisleşme hamlesiyle Siirtspor'un yükselişine zemin hazırladıklarını belirtti. Memleketi Trabzon ile görev yaptığı Siirt arasında önemli adımlar atıldığını belirten Vali Atik, "Bizler bugün varız daha sonra burada olmayacağız. Ama bu tesisler Siirt halkının hizmetinde olacak. Modern bir tesis olması için ne gerekiyorsa yaptık. Siirtspor'un yükselmesine hizmet edecek ve önemli sporcular burada yetişecek. Bu potansiyeli fazlasıyla var. Bölge halkı sporu çok seviyor. Sadece bugüne kadar doğru temelde değerlendirilememiş. Trabzonspor ile Siirtspor'u kardeş kulüpler yaptık. Bölgedeki yetenekli gençleri Trabzonspor alt yapısına kazandırıyoruz. Trabzonspor da Siirtspor'a ve bölgedeki kulüplere destek olacak. Batısıyla doğusuyla, güneyiyle kuzeyiyle hepimiz kardeşiz. Spor, bu kardeşliği pekiştirmenin en güzel yollarından biridir" dedi. - SİİRT

Siirt'e 5 Yıldızlı Spor Tesisi
Siirt'e 5 Yıldızlı Spor Tesisi

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Siirt'e 5 Yıldızlı Spor Tesisi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Sezon sonu seçime gidecek Fenerbahçe'de yeni yönetimi büyük enkaz bekliyor Sezon sonu seçime gidecek Fenerbahçe'de yeni yönetimi büyük enkaz bekliyor Yerli İHA, AKINCI PT-3 orta irtifa testini başarıyla tamamladı Yerli İHA, AKINCI PT-3 orta irtifa testini başarıyla tamamladı İstanbul'da sırası gelen 250 bin kişinin aşı yaptırmadığı ortaya çıktı İstanbul'da sırası gelen 250 bin kişinin aşı yaptırmadığı ortaya çıktı Göztepeli Jahovic, ligin formda ekibi Hatay'ı evinde tek başına yıktı Göztepeli Jahovic, ligin formda ekibi Hatay'ı evinde tek başına yıktı Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı "Benim oğlum Hira'dan daha zeki" diyen Cem Yılmaz'a Demet Akalın'dan yanıt: Ondan daha merhametli olduğum kesin Kaza yapan AK Partili vekil sosyal medyadan çağrı yaptı: Acil yardım bekliyoruz Kaza yapan AK Partili vekil sosyal medyadan çağrı yaptı: Acil yardım bekliyoruz