Siirt'te Genişletilmiş İl Pandemi Kurulu Toplantısı yapıldı - Son Dakika

Siirt'te Genişletilmiş İl Pandemi Kurulu Toplantısı yapıldı

07.01.2022 14:17
Siirt'te Genişletilmiş İl Pandemi Kurulu Toplantısı yapıldı

Siirt Valisi Osman Hacıbektaşoğlu başkanlığında Genişletilmiş İl Pademi Kurulu Toplantısı yapıldı.

Siirt Valisi Osman Hacıbektaşoğlu başkanlığında Genişletilmiş İl Pademi Kurulu Toplantısı yapıldı.

Valilikte düzenlenen toplantıda, salgının durumu, aşı, dinamik denetim ve filyasyon çalışmalarına yönelik sunum yapıldı, alınması gereken tedbirler görüşüldü.

Hacıbektaşoğlu, salgınla mücadelede seferberlik halinde olduklarını belirterek, tedbirlere herkesin uymasını istedi.

Aşı ile toplumsal bağışıklık sağlanana kadar bireysel tedbirlerden taviz verilmeyeceğini dile getiren Hacıbektaşoğlu, şöyle devam etti:

"Salgınla mücadele eden ekipler vaka sayılarının en çok yaşandığı dönemdeki gibi daha çok denetim yapmalı. Tüm vatandaşları aşı olmaya davet ediyoruz. Vatandaşların kalabalık ortamlardan mutlak suretle uzak durmaları, maskelerini kurallara uygun şekilde takmaları, sosyal mesafe ve hijyene dikkat etmelerini bekliyoruz."

Toplantıya, Vali Yardımcıları Samet Öztürk ve Fatih Kurt, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdürü Hakan Yılmazoğlu, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Şındak, kaymakam, ilçe ve belde belediye başkanları, muhtar ve kurul üyeleri katıldı.

YORUMLAR
500
Siirt'te metabolik rahatsızlığı bulunan bebek ambulans uçakla Adana'ya sevk edildi Siirt'te metabolik rahatsızlığı bulunan bebek ambulans uçakla Adana'ya sevk edildi Terör örgütü PKK'nın Eruh'ta gerçekleştirdiği ilk saldırının üzerinden 38 yıl geçti Terör örgütü PKK'nın Eruh'ta gerçekleştirdiği ilk saldırının üzerinden 38 yıl geçti Kanada'da Parkta Aşı Etkinliği Kanada'da Parkta Aşı Etkinliği
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Siirt'te Genişletilmiş İl Pandemi Kurulu Toplantısı yapıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement