Son Dakika Haberleri: Sıla'yı Destekleyen Sertab Erener, Konserine Gelen Ahmet Kural'ı Öperek Karşıladı

Sıla'yı Destekleyen Sertab Erener, Konserine Gelen Ahmet Kural'ı Öperek Karşıladı

2 ay önce

Sıla ve Ahmet Kural arasında yaşanan şiddet olayında "Meslektaşım Sıla'nın sonuna kadar yanındayım" diyen Sertab Erener, önceki gün konserine gelen Kural'ı sarılarak öptü.

Şarkıcı Sıla, geçtiğimiz yılın son aylarında oyuncu sevgilisi Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi oldu. Sıla'ya destek olan isimlerin başında gelen Sertab Erener, aylar sonra konserine gelen Ahmet Kural'ı sarılıp öperek karşıladı.

"SILA'NIN YANINDA OLDUĞUMU HAYKIRIYORUM"

Sertab Erener, Kural'dan şiddet gördüğünü söyleyen Sıla'ya "Meslektaşım Sıla'yı bir kadın olarak ayakta alkışlıyorum. Ve yaşadığı bu korkunç olayda sonuna kadar yanında olduğumu haykırmak istiyorum." diyerek destek olmuştu.

AHMET KURAL'I GÖRÜNCE SARILDI

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'da yer alan habere göre; ikili arasındaki dava yargı sürecinde devam ederken önceki gün şaşırtan bir olay yaşandı. Sertab Erener, konserine gelen Ahmet Kural ve Murat Cemcir'i sarılıp öperek karşıladı. Erener'in Sıla'yı desteklediğini söyledikten sonra Kural'a sarılması sosyal medyada tepki çekti.


YORUMLAR


2013 Yılında Aldığı Lüks Otomobil Arızalı Çıktı, Mahkeme 397 Bin TL'lik Bedelin Faiziyle Geri Ödenmesine Hükmetti Vatandaş, 65 Milyon Yıllık Dev Fosili Evinin Duvarına Taş Olarak Kullanmış Reyting Rekortmeni Çukur, Çatışma Sahnesiyle Alay Konusu Oldu