Son Dakika Haberleri: Simge Sağın, yeni imajıyla takipçilerini büyüledi!

Simge Sağın, yeni imajıyla takipçilerini büyüledi!

7 gün önce

Şarkıcı Simge Sağın, saç rengini sarıya boyatarak imaj değişikliğine gitti. Sağın, yeni halini sosyal medya hesabından paylaşarak, "Ne yaparsa güzel yapıyor." ifadelerini kullandı.

Simge Sağın, koyu kahve olan saç rengini sarıya çevirdi. Yeni şarkısı için geri sayıma başlayan şarkıcı yeni saçlarıyla sosyal medyada olay oldu. Instagram hesabından yeni saçlarıyla, albümden bir fotoğrafını paylaşan Simge Sağın'a yorum yağdı.

"DÜNYANIN EN DÜRÜST ADAMI"

Şarkıcının yeni saçlarını bazı takipçileri beğenirken bazı takipçileri ise eski saçlarına geri dönmesini istedi. Simge Sağın yeni saçlarıyla sosyal medyada en çok konuşulan ünlüler arasına hızlı bir giriş yaptı. Sağın paylaşımına, "Adam makyajımı yaptı, Fotoğraflarımı çekti, klibimi de çekicek. Ne yaparsa güzel yapıyor. Herşeyden öte dünyanın en dürüst adamı. Allah herkese senin gibi bir dost-kardeş versin bu en büyük zenginlik bence." notunu ekledi.

Simge Sağın, yeni imajıyla takipçilerini büyüledi!
Haber Yayın Tarihi: 11.07.2019 08:34 

YORUMLAR (79)
  • Q: Sahnede ufacık boyla o kadar ilginç dans edip kendini ispatlarcasına parçalıyor resmen ki ,çok iğreti ,yapay duruyor hareketleri doğal değil ,normal ,sınırları zorlamadan ,kendini aşmaya çalışmadan söylese şarkıları sesi güzel , iyi kız ,sarıda olsa ,mor da olsa büyülemeyi bırak ,zerre etkilenmedim. Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Ünlü şarkıcı Miley Cyrus, kalça dansı yaptığı anların videosunu paylaştı Fenomen Aytuğ Ergen, Güven Bana programından kazandığı parayı ne yapacağını açıkladı Yaşlı kadınla şoförün tartışması olay oldu! "Psikolojimi bozdun teyze, geç sen kullan" Mahkemelik olan Kerimcan Durmaz ile Arto'nun davasında dikkat çeken mafya detayı!