Sinema - Amy - Son Dakika

Sinema - Amy

15.10.2015 09:48

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Filmin fragmanı BAFTA ödüllü yönetmen Asif Kapadia'nın yönettiği belgesel filmde Beyonce Knowles, Alicia Keys, Amy Winehouse, Mark Ronson veTony Bennett yer alıyor.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Filmin fragmanı BAFTA ödüllü yönetmen Asif Kapadia'nın yönettiği belgesel filmde Beyonce Knowles, Alicia Keys, Amy Winehouse, Mark Ronson veTony Bennett yer alıyor.2011 yılında hayatını kaybeden şarkıcı Amy Winehouse'un hayatını, kariyerini ve bulimia hastalığıyla mücadelesini konu alan belgesel, 14 yaşındaki Amy'nin çocukluk arkadaşı Juliette Ashby ile ortak arkadaşlarının doğum gününde çekilen şarkı söyledikleri bir video ile başlıyor. Belgeselin geri kalanında şarkıcı ve besteci olan Amy'nin çocukluğundan ölümüne kadar yaşadığı hayatından, müzik kariyerinden, kötü ilişkilerinden ve bulimia hastalığından bahsediliyor.

Sinema - Amy
Sinema - Amy
Sinema - Amy
Sinema - Amy

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sinema - Amy - Son Dakika


Son Dakika

MHP'li başkandan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili tepki çeken paylaşım Ümit Özat, Mesut Özil sorusunu sorunca Acun Ilıcalı bozuldu: Bu sorulmayacaktı İstanbul'da kar yağışı öğleden sonra yeniden başlayıp pazartesiye kadar devam edecek Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Mahkeme kararı bozdu, Kadir Şeker davası yeniden görülecek Kırmızı Oda'da Boncuk ve Can aşkının hayal olduğunu öğrenen izleyiciler hayal kırıklığına uğradı Gülben Ergen Süleyman Soylu'yu ziyaret etti Ramo'da şok eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda ediyor