Şirinevler'de metrelerce uzanan otobüs kuyruğu kamerada - Son Dakika

Şirinevler'de metrelerce uzanan otobüs kuyruğu kamerada

21.09.2021 10:42

- Şirinevler'de metrelerce uzanan otobüs kuyruğu kamerada Toplu taşımaya binmek için yaşanan yoğunluk cep telefonu kamerasına böyle yansıdı İstanbul Şirinevler'de sabah saatlerinde otobüs bekleyen yolcuların oluşturduğu metrelerce kuyruk kameralara yansıdı.

- Şirinevler'de metrelerce uzanan otobüs kuyruğu kamerada

Toplu taşımaya binmek için yaşanan yoğunluk cep telefonu kamerasına böyle yansıdı

İSTANBUL - İstanbul Şirinevler'de sabah saatlerinde otobüs bekleyen yolcuların oluşturduğu metrelerce kuyruk kameralara yansıdı.

İstanbul'da metro inşaat çalışmaları nedeniyle Atatürk Havalimanı metro seferleri durduruldu. Ataköy Şirinevler istasyonunda metrodan inmek zorunda kalan yolcular, otobüse binmek için metrelerce kuyruk oluşturdu. Toplu taşımaya binmek için yaşanan yoğunluk cep telefonu kamerasına böyle yansıdı.

İstanbul'da okul ve işyerlerine gitmek için metro kullanan yolcular, Atatürk Havalimanına olan seferler durdurulunca son durak olan Şirinevler'de indi. İstanbullular, kalan yollarına otobüse binerek devam etmek isteyince uzun kuyruklar oluştu. Toplu taşımada yaşanan yoğunluk üst geçide kadar uzadı. Ortaya çıkan manzara cep telefonu kamerasına yansıdı.

Şirinevler'de metrelerce uzanan otobüs kuyruğu kamerada
Şirinevler'de metrelerce uzanan otobüs kuyruğu kamerada
Şirinevler'de metrelerce uzanan otobüs kuyruğu kamerada
Şirinevler'de metrelerce uzanan otobüs kuyruğu kamerada

YORUMLAR
500
Halkalı-İstanbul Havalimanı metro hattının büyük bir kısmı tamamlandı: Seyahat süresini 30 dakikaya indirecek projenin yüzde 78'i bitti Halkalı-İstanbul Havalimanı metro hattının büyük bir kısmı tamamlandı: Seyahat süresini 30 dakikaya indirecek projenin yüzde 78'i bitti Millet bahçesine dönüşecek olan Atatürk Havalimanı fidanlarla buluşmak için gün sayıyor! Millet bahçesine dönüşecek olan Atatürk Havalimanı fidanlarla buluşmak için gün sayıyor! İyi Parti'li Ali Kıdık: Rize Havalimanı'nı Açtıkları Günü, Atatürk Havalimanı'nı Yıktıkları Gün Olarak Kayıtlara Geçmek İstiyorlar İyi Parti'li Ali Kıdık: Rize Havalimanı'nı Açtıkları Günü, Atatürk Havalimanı'nı Yıktıkları Gün Olarak Kayıtlara Geçmek İstiyorlar

Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Şirinevler'de metrelerce uzanan otobüs kuyruğu kamerada - Son Dakika


Advertisement