Freni Patlayan Otomobil Yatak Odasına Daldı - Son Dakika

Freni Patlayan Otomobil Yatak Odasına Daldı

2 yıl önce

İstanbul Şişli'de freni patlayan otomobil yokuş aşağı kayarak bir dairenin yatak odasına daldı. Kazanın meydana geldiği esnada odada kimsenin bulunmaması faciayı önledi.

Freni Patlayan Otomobil Yatak Odasına Daldı, System.String[]

İstanbul Şişli'de freni patlayan otomobil yokuş aşağı kayarak bir dairenin yatak odasına daldı. Şans eseri olayda yaralanan olmazken dairede ve otomobilde maddi hasar meydana geldi.

KONTROLDEN ÇIKAN OTOMOBİL EVİN YATAK ODASINA DALDI

Şişli Halide Edip Adıvar Mahallesi Tanır Sokak üzerinde meydana gelen olay iddialara göre şöyle gerçekleşti. Sabah saatlerinde sokak üzerinde seyir halinde olan bir otomobilin freni patlayarak kaymaya başladı. Otomobilini durduramayan sürücü can havliyle kendini dışarı atarken kontrolden çıkan otomobil ise sokağın bitiminde bulunan dairenin yatak odasına daldı. Camı kırarak odaya dalan otomobilin askıda kaldığı görüldü. Kazanın meydana geldiği esnada odada kimsenin bulunmaması ise bir facia yaşanmasına engel oldu.

ARABANIN FRENLERİ BİR ANDA BOŞALDI

Arabanın bir anda kaydığını belirten sürücü İhsan Karaca, "Arabanın frenleri bir anda boşaldı. Maalesef talihsiz kaza meydana geldi. Tek tesellimiz kimsenin yaralanmaması oldu. İçeride bir kız kardeşimiz varmış. O esnada başka bir odadaymış. Çok şükür bir şey olmadı ona" ifadelerini kullandı.

"BARİYER KONMASINI İSTEDİK, ÖNLEM ALINMADI"

Benzer kazaların yaşandığını ancak belediyenin önlem almadığını vurgulayan Karaca, "Benzeri kazalar burada defalarca yaşandı. Bariyer konmasını istedik. Biz de Şişli Belediyesi'nden bir önlem almasını istedik ancak bizi dinlemediler. Herhangi bir önlem alınmadı halen" dedi.

"TAŞINALI DAHA 2 HAFTA OLDU, NE YAPACAĞIZ BİLMİYORUM"

Kazanın olduğu esnada dışarıda olduğunu söyleyen daire sakini ise, "Hastanede çalışıyordum. Kız kardeşim beni aradı. Duyar duymaz geldim. Böyle bir manzarayla karşılaştım. Taşınalı daha iki hafta oldu. Kız kardeşim okumak için yanıma gelmişti. Ne yapacağız bilmiyorum" diyerek yaşadığı şoku dile getirdi.

Freninin patlaması sonucunda daireye dalan otomobil çekici yardımıyla olduğu yerden kaldırıldı.

Freni Patlayan Otomobil Yatak Odasına Daldı
Haber Yayın Tarihi: 27.11.2018 09:06 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Ferdi Tayfur, dün akşam bir anda dünyada gündem oldu
Firari FETÖ'cü Hakan Şükür: Dolandırıldım, tüm birikimim gitti İngiltere yasak ilişki rezaletini konuşuyor! Gardiyan, uyuşturucu baronuyla birlikte oldu

Son Dakika Haberleri